२१ जेष्ठ २०८०, आईतवार

Jun 4, 2023

बुटवल । ग्लोबल मिडिया गु्रपद्वारा आयोजित एकदिने प्रसनालिटी प्लस व्यक्तित्व विकास प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । ग्लोबल मिडिया ग्रुप अन्तर्गत कार्यरत सञ्चारकर्मी तथा कर्मचारीहरुको व्यक्तित्व विकास तथा सहजीकरण गर्ने उद्देश्यले आयोजित कार्यक्रममा चर्चित मिडिया पर्सनालिटी तथा कर्पोरेट प्रशिक्षक प्रभात रिमालले प्रशिक्षण प्रदान गरेकाथिए ।

Advertisement

कोरोनाको महामारी,लकडाउन र सो को असर तथा जोखिम अझैपनि कायम रहेको हुँदा सञ्चारमा कार्यरत कर्मचारीहरुमा निराशा र अन्यौलता समेत देखिएको हुँदा समस्या र संघर्षसँगै सम्भावनाबारे अभिप्रेरित गर्ने उद्देश्यले प्रशिक्षण कार्यक्रम गरिएको आयोजक ग्लोबल मिडिया ग्रुपका प्रबन्ध निर्देशक गौतम भुसालले जानकारी गराए ।

त्यसैगरी प्रशिक्षक प्रभात रिमालले समस्या र संक्रमण अवस्था जे-जस्तो भएपनि हरेक व्यक्तित्वले आफू र आफ्नो क्षमतालाई पहिचान गरी प्रयोग गर्नुपर्ने बताए । प्रशिक्षण कार्यक्रममा ग्रुपका एचआर तथा पिआर प्रमुख प्रदिप नेपाल, ग्रुपकी निर्देशक श्रृष्टि अधिकारी भुसाल,ग्लोबल आवाजका सम्पादक एन.बी.कंडेल,व्यवस्थापक विवेक न्यौपाने, समाचार प्रमुख डिबि सुस्लिङ्ग, लेखाप्रमुख सुमन ज्ञवाली,आइटी अफिसर कुलदिप शर्मा,डेस्क प्रमुख बसन्त आचार्य लगाएत कार्यरत दर्जन बढी कर्मचारीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

ग्लोबल मिडिया ग्रुप अन्तर्गत ग्लोबल मिडिया सलुसन, ग्लोबल पब्लिसिटी कम्पनी, ग्लोबल संचार गृह, ग्लोबल आवाज अनलाइन, ग्लोबल डिजिमार्क,बुद्धभूमि साप्ताहिक पत्रिका र ग्लोबल डिजिटल प्रिन्ट्स लगाएतका संस्थाहरु सञ्चालित छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरबहाल सम्बन्धी समस्या समाधान गर्न राज्यपक्ष गम्भिर हुनुपर्ने एक पक्षीय भएको भन्दै पत्रकार महासंघ रुपन्देहीको शुद्धिकरण प्रस्तावलाई प्रेस चौतारीले गर्यो अस्वीकार भारतले आफ्ना नागरिकलाई नेपाली नागरिकता दिलाउन खोजिरहेको छ : चित्रबहादुर केसी राष्ट्रपति पौडेलले प्रमाणीकरण गरेको नागरिकता विधेयक कार्यान्वयनलाई सर्वोच्चले रोक्यो भिरबाट लडेर १९ वर्षीय किशोरको मुत्यु नवलपरासीमा भत्किएको पुलमा दुर्घटना भएको मृतकको परिचय खुल्यो जाउँ हिड रेसुङ्गा… १० प्रतिशत बिरामीको निःशुल्क उपचार गर्न निर्देशन हेमन्तले जन्माएको वेलकम टु हेम्जाकोट छुवाछुत उन्मूलन दिवसको अवसरमा देविनगर राखियो सूचना वोड प्रतिनिधिसभा बैठक भोलि ११ बजेसम्मका लागि स्थगित गायिका समीक्षा अधिकारीको ‘ए सुवा’मा समारिका र जोन गौर हत्याकाण्डविरुद्ध सर्वोच्चमा मुद्दा दर्ता, भोलि पेसी लागूऔषधसहित ६ जना पक्राउ मलेसियासँगको शृंखला उपाधि नेपाललाई जसपाको अगुवाइमा भएको संघर्षका कारण परिवर्तन सम्भव भयोः महेन्द्र यादव खाना नास्ता प्रकरण : गल्ती लुकाउन २४ लाखको झुटो विवरण, भुक्तानी दिएको १४ लाख गायब संसद बैठक १ घण्टाका लागि स्थगित नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणले संसद बैठक अवरुद्ध, सांसदहरुको नाराबाजी   काफल बेच्दै कलमकापीको जोह गर्दै बालबालिका