२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

वैशाख १२,

मिलन चाम्स निर्देशित चलचित्र ‘विर विक्रम २’ को अफिसियल ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । बिहिबार काठमाडौंमा एक कार्यक्रम आयोजना गरि उक्त ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो ।

‘विर विक्रम–२’ मा पल शाह, वर्षा सिवाकोटी र नाजिर हुसेन मुख्य भूमिकामा छन् । पल र नाजिरले विर विक्रमको भूमिका निभाएका छन् । चलचित्रमा वर्षा, पल र नाजिरसँगै बुद्धि तामाङ, देशभक्त खनाल, बिनिशा भण्डारी, बिनोद सुवेदी, मनोज केसी, मनिष लिम्बू, सन्तोष खनाल लगायतका कलाकारहरुले पनि अभिनय गरेका छन् । यस चलचित्रमा दुई मिल्ने साथी विर र विक्रमको मित्रतालाई देखाइएको छ । प्रदिप भारद्धाजको लेखन रहेको यस चलचित्रलाई नवराज उप्रेतीले खिचेका हुन् भने बनिस शाहले सम्पादन गरेका हुन् । ‘विर विक्रम २’ जेठ ३ गते देखि देशभर प्रदर्शन हुँदैछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एभरेष्ट बैंक र सिद्धार्थनगर सिटी अस्पताल बीच सम्झौता रास्वपाको २ दिने अल्टिमेटम, गृहमन्त्री नपाए सरकारबाट बाहिरिने आगजनी मुद्दामा पक्राउ परेका अरुणकुमारलाई रिहा गर्न २४ घण्टे अल्टिमेटम रवि लामिछाने बारे! मिलीजुलीले तिनाउमा दियो सहकारी शिक्षा नेपाल प्रहरीमा ९५ जना एसपीको सरुवा रास्वपाले समर्थन फिर्ता लिँदैन, सत्ता समीकरण यथावत रहन्छ : प्रधानमन्त्री चाइनिज पेस्तोल र ६ राउण्ड गोलीसहित दुई जना पक्राउ एक बालिका र युवतीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा दुईजना पक्राउ रविलाई फेरि गृहमन्त्री बनाउनुपर्ने माग गर्दै जुम्लामा एक जनाले गरे आत्मदाह प्रयास सेयर बजार २२.१२ अंकले घट्याे बालविवाह राेक्न मर्चवारीमा बिमा कार्यक्रम सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ कालिन्चोक दर्शनको आईपीओ बाँडफाँट रारा आउने पर्यटक चालिस प्रतिशतले घटे रास्वपाको केन्द्रीय समिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक आह्वान एकीकृत समाजवादीको बैठकमा घनश्याम भुसाल तिलोत्तमाको भूपु सैनिक आधारभुत विद्यालयमा चित्रकला प्रतियोगिता मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो, म अभिमन्यु होइन : रवि लामिछाने बलिउडको फ्लप कमब्याक