ताजा अपडेट »

कक्षा १२ को परिक्षा अनलाइनबाट नभइ भौतिक उपस्थितिमै गर्ने परिक्षा बोर्डको तयारी

शुक्रबार, ०५ मंसिर २०७७, १६ : २४
6 Shares

काठमाडौं । कोरोना भाइरसका कारण स्थगित कक्षा १२ को परिक्षा अनलाइनबाट नभइ विद्यार्थीहरुको भौतिक उपस्थितिमा नै लिने राष्ट्रिय परिक्षा बोर्डले जनाएको छ ।

गत बैशाखमा स्थगित भएको कक्षा १२ को परिक्षा यही मंशीर ९ गतेबाट शुरु भएर १६ गतेसम्म्म चल्नेछ । परिक्षामा ७३ वटा विद्यालयमा ५ सय भन्दा बढी प्रशिक्षार्थी सहभागी हुनेछन् । भौतिक दुरी कायम गर्दे सुरक्षाका मापदण्ड अपनाई परिक्षा लिने बोर्डले जनाएको छ ।

राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डका अध्यक्ष प्रा. डा. चन्द्रमणि पौडेलका अनुसार परीक्षा सञ्चालन हुन लागेका ५० जिल्लाका परीक्षा केन्द्रमा प्रश्नपत्र पनि पठाइसकेको छ भने नजिकका परीक्षा केन्द्रमा भने परीक्षा सञ्चालन हुनुभन्दा आधा घण्टा अगाडि मात्रै प्रश्नपत्र पठाइने व्यवस्था मिलाउन लागिएको छ ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।