१० आश्विन २०८०, बुधबार

Sep 27, 2023

दाङ । दाङमा छोराले आफ्नै बाबुको हत्या गरेका छन । जिल्लाको बंगलाचुली गाँउपालीका वडा नम्बर २ बस्ने बर्ष २२ विरबहादुर विकले बाबु बर्ष ४५ का वालाराम विकलाई घरको तलाबाट धकेलेर हत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ । सामान्य घरायसी विवादमा छोराले बाबु र आमालाई घरको तलाबाट धकेलेपछि बाबुको भने घटनास्थलमै ज्यान गएको प्रहरी प्रवत्ता डिएसपी सुमित खड्काले जानकारी दिएका छन ।

गयराती भएको घटनाबारे जानकारी पाए लगत्तै ईप्रका कमिरेचौरबाट गएको प्रहरीको टोलीले छोरा विरबहादुरलाई आज विहान पक्राउ गरेको छ । घटनाबारे थप अनुसन्धान भैरहेको डिएसपी खड्काले जानकारी दिएका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ चलचित्र परदेशी-२ को शिर्ष गीत ‘परदेशी छुकछुके रेलैमा..’ सार्वजनिक हत्या आराेपमा एकजना पक्राउ पर्यटन प्रर्वद्धनमा नीजि र सरकारी क्षेत्रको सहकार्य आवश्यक लागूऔषधसहित ९ जना पक्राउ रुपन्देहीका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई शान्ती र सद्भावका लागि संबाद शिक्षा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा १८ जना पक्राउ सालकको खपेटासहित चारजना पक्राउ बालिका बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ उपचार छाडेर चिकित्सक आन्दोलनमा, सुरक्षाको जिम्मा सरकारले लिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेत नयाँ खिम्ती २२० केभी सबस्टेसनको क्षमता बृद्धि : विद्युत् खेर नजाने, निर्यात परिमाण बढ्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ल्हासामा घट्यो सुनचाँदीको मूल्य गाडीले ठक्कर दिँदा प्रहरी हवल्दारको मृत्यु