२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

दाङ । दाङमा छोराले आफ्नै बाबुको हत्या गरेका छन । जिल्लाको बंगलाचुली गाँउपालीका वडा नम्बर २ बस्ने बर्ष २२ विरबहादुर विकले बाबु बर्ष ४५ का वालाराम विकलाई घरको तलाबाट धकेलेर हत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ । सामान्य घरायसी विवादमा छोराले बाबु र आमालाई घरको तलाबाट धकेलेपछि बाबुको भने घटनास्थलमै ज्यान गएको प्रहरी प्रवत्ता डिएसपी सुमित खड्काले जानकारी दिएका छन ।

गयराती भएको घटनाबारे जानकारी पाए लगत्तै ईप्रका कमिरेचौरबाट गएको प्रहरीको टोलीले छोरा विरबहादुरलाई आज विहान पक्राउ गरेको छ । घटनाबारे थप अनुसन्धान भैरहेको डिएसपी खड्काले जानकारी दिएका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ बोक्सीको आरोप लगाई महिलामाथि कुटपिट गर्ने धामी पक्राउ डुंगा डुब्दा १५ जना मछुवा बेपत्ता सुनको भाउ तोलामा १०० रुपैयाँले बढ्यो गोली देखाई छिमेकी तर्साउने एक जना पक्राउ काठमाडौँमा थप दुई जनामा हैजा