November 27, 2020, Friday
२०७७ मंसिर १२, शुक्रबार

आन्तरिकक पर्यटकको चहल–पहल (तस्विरहरु)

339

सूर्योदय हेर्न हाँडीकोट
सूर्योदय हेर्न बागलुङको जैमिनी नगरपालिकास्थित पर्यटकीय लेक हाँडीकोट पुगेका आन्तरिक पर्यटक । दुई हजार १९५ मिटरको उचाइमा रहेको हाँडीकोटबाट सूर्योदय/सूर्यास्तसँगै मनोरम हिमश्रृङ्खलाको अवलोकन गर्न सकिन्छ । तस्बिर : रामबहादुर थापा/रासस
टेम्केडाँडामा आन्तरिक पर्यटक
खोटाङ र भोजपुरको सिमानामा पर्ने पर्यटकीयस्थल टेम्केडाँडामा पुगेका आन्तरिक पर्यटक । समुन्द्रीय सतहदेखि तीन हजार १०० मिटर उचाईमा रहेको पर्यटकीयस्थल टेम्केडाँडाको प्रवद्र्धन गर्न भ्यूटावर लगायतका भौतिक पूर्वाधारहरुको निर्माण कार्य भइरहेको छ । तस्वीर : केदार मगर/रासस
टेम्केडाँडामा आन्तरिक पर्यटक
खोटाङ र भोजपुरको सिमानामा पर्ने पर्यटकीयस्थल टेम्केडाँडामा पुगेका आन्तरिक पर्यटक । समुन्द्रीय सतहदेखि तीन हजार १०० मिटर उचाईमा रहेको पर्यटकीयस्थल टेम्केडाँडाको प्रवद्र्धन गर्न भ्यूटावर लगायतका भौतिक पूर्वाधारहरुको निर्माण कार्य भइरहेको छ । तस्वीर : केदार मगर/रासस
सूर्योदय हेर्न हाँडीकोट
सूर्योदय हेर्न बागलुङको जैमिनी नगरपालिकास्थित पर्यटकीय लेक हाँडीकोट पुगेका आन्तरिक पर्यटक । दुई हजार १९५ मिटरको उचाइमा रहेको हाँडीकोटबाट सूर्योदय/सूर्यास्तसँगै मनोरम हिमश्रृङ्खलाको अवलोकन गर्न सकिन्छ । तस्बिर : रामबहादुर थापा/रासस

पछिल्लो अपडेट