१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

May 28, 2023

काठमाडौं । शिद्धार्थ बैंकले आकर्षक कर्जा ल्याएको छ । बैंक तथा वित्तीय संस्थाबाट उपभोग गरिरहेका घरकर्जा सार्ने प्रयोजनको लागि सरल तथा सस्तो किस्तावन्दीमा कर्जा ल्याएको छ ।

घरकर्जा अन्तर्गत बैंकले ग्राहकहरुलाई ९ दशमलव २५ प्रतिशत वार्षिक ब्याजदरमा कर्जा प्रवाह गर्नेछ । कर्जाको ब्याजदर ९ वर्षसम्म स्थिर नै हुनेछ ।

उस योजजाले सबै ग्राहकहरुले घर बनाउने सपना पूरा गर्न सक्ने बैंकले विश्वास लिएको छ । ग्राहकहरुको सुविधालाई मध्यनजर गर्दे बैंकले विभिन्न समयमा यस्ता आकर्षक कर्जाहरु लिएर आइरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा भारतीय नम्बरको कारको ठक्करबाट प्रहरी साहयक हवल्दार अमृत बस्नेत घाइते ‘छल्दी खोलामा बाढी आएपछि स्थानीयले भने : विपतमा खै रेसुङ्गा र इस्माका जनप्रतिनिधी ?’ बुटवलका मासुपसलमा खसीबोकाको भनेर बाख्रीको मासु विक्रि, ७५ किलो मासु जफत गरी नष्ट नदी उत्खनन् गर्न नपाएपछि ट्याक्टर व्यवसायीले घेरे देवदह नगरपालिका सरकारको आर्थिक सर्वेक्षणले भन्छ- अर्थतन्त्र सुधार हुँदैछ [पूर्णपाठ] बुटवलको ढवाहामा जेठ २५ गतेदेखि ‘दोस्रो पीस पार्क मेला’ हुने भारत भ्रमणबारे पूर्वप्रधानमन्त्रीसहित नेताहरुसँग मागे प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सुझाव सेयर बजार दोहोरो अंकको गिरावट अर्घाखाँचीको शितगंगा–५ जुकेनामा बिपि स्मृति भवन बन्ने धर्नामा बसेका अधिकारकर्मीहरु पक्राउ प्रतिनिधिसभा संसदीय सुनुवाइ समिति गठन, यही हुन् सदस्यहरू अनिता ढुंगानालाई योजना आयोगको सदस्यमा नियुक्त गर्ने सरकारको निर्णय ७० वर्षीया वृद्धा र १७ वर्षीया किशोरी बलात्कृत भाडादर छुट गरी सहयोग गर्न होटल ब्यवसायीहरुको घरधनीलाई आग्रह तमोर जलाशययुक्त आयोजनाबाट पावर चाइनालाई बिदाइ गर्ने प्रक्रिया अघि बढाइयो अनुष्का भन्छिन्–वर्षमा एउटामात्र फिल्म बुटवलका रुकबहादुर आफ्नै सुत्ने कोठामा मृत फेला प्रि ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो घट्यो सुनको मूल्य, चाँदीकाे बढयाे ‘एनाटोमी अफ ए फल’लाई पाल्मे डी ओर अवार्ड