२६ जेष्ठ २०८०, शुक्रबार

Jun 9, 2023

साङ्केतिक तस्वीर

बुटवल । स्याङ्जामा पहिरो जाँदा पूर्व गाविस अध्यक्ष ईमानसिंह रानाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको कालीगण्डकी गाउँपालिका–४ खहरे खोलामा मंगलबार बिहान गएको पहिरोले पूर्व गाविस अध्यक्ष समेत रहेका ७० वर्षीय रानाको मृत्यु भएको गाउँपालिका अध्यक्ष खिम बहादुर थापाले बताए ।

आज बिहान पहिरो गएको थाहा पाएपछि हेर्न गएका राना सहित ५ जनालाई पहिरोले पुरेको थियो भने एक जना भागेर बाँच्न सफल भएका थिए । अन्य तीन जना भने बेपत्ता रहेको अध्यक्ष थापाले बताए । बेपत्ता हुनेमा ६० वर्षी प्रेम चन्द्र पाण्डे, ६० वर्षकै जिमान्सिंह थापा र ५० वर्षका टिका बहादुर थापा रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङ्गजाका प्रहरी प्रवक्ता राजेन्द्र प्रसाद अधिकारीले बताए । बेपत्ता तीनै जनाको खोजी कार्य जारी रहेको समेत उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

वैशाखसम्म उपभोक्ता मुद्रास्फीति ७.४१ प्रतिशत शाहिदको ओटीटी पारिश्रमिक ४० करोड लागुऔषधसहित ३ जना पक्राउ जिल्ला निर्वाचन कार्यालय खारेज गर्न खोजिएको होइन : प्रधानमन्त्री जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ यस्तो छ लुम्बिनी प्रदेशको नीति तथा कार्यक्रम (पूर्णपाठ) गेटामा स्वास्थ्य विज्ञान विश्वविद्यालय नै खोलिनुपर्छ : नेता महर प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरूद्धको ‘युद्ध अपराध’सम्बन्धी रिट दर्ता गर्न बाटो खुल्यो एमाले नेतामाथिको आक्रमणमा सत्ताधारीको संलग्नता देखियो : योगेश भट्टराई गुल्मीका रामु बिक ५ दिनदेखि बेपत्ता जलहरी बहस संसदको रेकर्डवाट हटाएकोमा रामहरी खतिवडाको आपत्ति विद्यालय कर्मचारी माथि राज्यबाटै चरम श्रमशोषण नेपाल धितोपत्र बोर्डले मनकामना दरौंदी हाइड्रोपावरको सेयरमा आवेदन नदिन आग्रह पहिचानको नाममा अराजकता मच्चाउनेलाई कारबाही गरिनेछः गृहमन्त्री  सुनचाँदीको भाउमा उतारचढाव कुमारी बैंकको १ लाख ४६ हजार कित्ता संस्थापक सेयर लिलामी खुल्यो आइएमई लाइफको आइपीओ खुला हुने २९ जिल्ला न्यायाधीशका लागि दरखास्त आव्हान [सूचनासहित] अत्याधिक गर्मी बढेपछि तिलोत्तमामा निः शुल्क सर्वत पानी वितरण ४७ बर्षकी भइन टाइटनिककी रोज