२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । रुपन्देहीका युवाले आत्महत्या गरेका छन् । सिद्धार्थनगर भैरहवाका २० वर्षिय युवाले गएराती विष सेवन गरी आत्महत्या गरेको प्रहरीले जानकारी गराएको छ । मिश्रा थरका ति युवा मोडलिङ्ग क्षेत्रमा संघर्षरत थिए भने भैरहवामा उनको व्यवसाय पनि रहेको छ । उनी भैरहवा भन्दा बाहिर रहँदै आएको र केही महिना अघि मात्रै घर आएको उनका निकटकाले बताए ।

हाल देशमा लकडाउन जारी छ । यस समयमा आत्महत्या गर्नेको संख्यापनि बढ्दो छ । प्रदेश ५ को रुपन्देहीमा मात्रै लकडाउनको अवधीमा ५० बढीले आत्महत्या गरेको प्रहरीको तथ्यांकमा रहेको छ।केहि दिन अघिमात्रै बुटवलका एक युवती र एक किशोरीले पनि आत्महत्या गरेका थिए। कोरोना संक्रमण र मृत्युुबाट जोगिन सरकारले लकडाउन गरेको छ। तर, दुई महिनादेखि जारी लकडाउन कोरोनाबाट हालसम्म ११ जनाको मृत्यु भएको छ भने आत्महत्याबाट हजार बढीको मृत्यु भएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप