१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

गुल्मी । जीवन मरणको दोसाँधमा रहेका गुल्मी खर्ज्याङ्ग्का एक व्यक्तिले जीवन रक्षाका लागि सहयोगको याचना गरेका छन् । छत्रकोट गाउँपालिका-५ खर्ज्याङ्गका यमबहादुर नेपाली र उनको परिवारले यस्तो याचना गरेका हुन् ।

ब्लडप्रेशरले हानेर गम्भीर अवस्था भएपछि नेपालीलाई काठमाडौंको बासबारिस्थित न्यूरो अस्पतालमा पुराएर उपचार गराईदैछ । टाउकाको अप्रेसन गराउनको लागि झण्डै १० लाख खर्च लाग्ने तर आफुहरु संग उक्त रकम जुटाउने उपाय नभएकोले सबै संग सहयोगको हात फैलाउन बाध्य भएको श्रीमति मिना नेपालीले बताईन् ।

स-साना ६ वटी छोरी छन् । घर सम्पत्ति सबै बेचे पनि उक्त रकम पुग्दैन । नेपालीले रुदै भनिन ‘मेरो श्रीमानको ज्यान बचाई दिन सबैले जति सक्नु हुन्छ सहयोग गरि दिन म विन्ती गर्दछु ।’ स्थानीय समाज सेवी उर्मिला आचार्य नेपालीले पनि त्यो परिवारको दयानिय अवस्था रहेकोले सबैलाई सहयोग गरिदिन आग्रह गरिन । नेपालीलाई सहयोग गर्न ९८६७४०४४४७ मा सम्पर्क गसकिने छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर बझाङबाट ९१ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ गौशालामा प्रहरी र प्रसाईं समर्थकबीच झडप ‘उमेर भिन्नता’को कारण थाइल्यान्डमा बेहुलाद्वारा बेहुलीसहित चार जनाको हत्या ! तिलोत्तमाको औद्यागिक व्यापार मेलामा ९ करोडको कारोबार, ५ दिन म्याद थप