१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल । रुपन्देही स्थित इलाका प्रहरी कार्यालय छपियाको आयोजनामा शुद्धोधन गाउँपालिका–४ मा नागरिक सुनवाई कार्यक्रम अनौपचारिक रुपमा सम्पन्न भएको छ । उक्त कार्यक्रम अध्यक्षताको शुद्धोधन गाउँपालिकाका अध्यक्ष विष्णु प्रसाद बस्यालले गरेका थिए भने कार्यक्रमको संयोजकत्व इलाका प्रहरी कार्यालय छपियाका प्रहरी निरीक्षक लोक बहादुर जि.सीले गरेका थिए ।

शुद्धोधन–४ का कार्यवाहक अध्यक्ष तथा वडा सदस्य टोल प्रसाद राना, वडा नं ५ का अध्यक्ष चन्द्रभान चौधरी, ६ का अध्यक्ष उपेन्द्र सहानी, वडा नं ७ का वडा सदस्य लगायतको कार्यक्रममा सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमको सचालन इलाका प्रहरी कार्यालय छपियाका असई कविराम सेन्चुरीले गरेका थिए ।

छलफलमा उठेको प्रश्नको उत्तर इलाका प्रहरी कार्यालय छपियाका प्रमुख लोक बहदुर जि.सीले दिएका थिए भने गाउँपालिका लक्षित प्रश्नहरुको उत्तर शुद्धोधन गाउँपालिकाका अध्यक्ष विष्णु प्रसाद बस्यालले दिएका थिए । नागरिकले शान्ति सुब्यवस्था, लागु औषध तथा मदिरा नियन्त्रण, मुस्कान सहित को प्रहरी शेवा , जन उत्तरदाही प्रहरी प्रसाशन, सडक दुर्घटना न्युनिकरण र नियमन हुनु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता कोपको सम्मेलनमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री दुबई प्रस्थान नेकपा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पदयात्रा आजबाट सुरु हुँँदै सुपर लिगः धनगढी र बुटबल लुम्बिनी भिड्दै वडाध्याक्षकै अगुवाइमा बाटो अवरुद्ध रास्वपाका सबै सांसद केन्द्रीय सदस्य