१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल ।नवलपरासीको बर्दघाटमा चलचित्र काँडेतारको प्रर्दशन भएको छ । सो चलचित्र हेर्नका लागि बर्दघाट नगरपालिकाका उपमेयर रूद्र प्रशाद उपाध्याय ,वरिष्ठ कलाकार टिका पाहाडी, वडा सदस्य जनक रावल, सुनवल, भुमइ १२ वडा सदस्य केसरी थापा ,सुस्ता गाउँपालिका लेखा संयोजक गणेश पन्थी, ७ वट पालिकाको जनप्रतिनिधि हरूको लगायत सुस्ता पारीदेखिबाट १५ जना डुङ्गा चडेर आएका थिए । यस्तै चलचित्रको प्रर्दशनमा निर्मता अन्जु केसी समेत आएकी थिइन् ।

चलचित्र हेर्नका लागि बिभिन्न संघसंस्थाका प्रतिनिधिहरु धेरै जना ३५० सहभागिता रहेको थियो । उपस्थित अधिकांशले चलचित्र धेरै राम्रो रहेको प्रतिक्रिया दिएका छन् । नेपालको सीमा क्षेत्रबारे जानकारी गराउने उद्देश्य बोकेको यो चलचित्रले देशभक्तिको सन्देश बोकेको छ । देशको सुरक्षा गर्न अपनाउनु पर्ने भूमिकाबारे चलचित्रले स्पष्ट पारेको छ ।

शिवम् अधिकारी र नवल खड्काको लेखन रहेको ‘काँडेतार’ चलचित्रका निर्माता माकिको राई र अन्जु केसी छन्। कार्यकारी निर्माता गायिका सत्यकला राई हुन्। श्री श्रेष्ठ को द्वन्द, कविराज गहतराजको नृत्य, सौरभ लामाको छायांकन, मणि थापा र दीपक शर्माको सगीत, बन्दे प्रसाद र तारा थापा (किम्भे)को सम्पादन रहेको छ। कलाकारमा नवलसँगै गौरभ पहाडी, सुरविना कार्की, रेबिका गुरुङ, प्रशान्त यादवलगायत छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता