२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023

बुटवल । टिकटक स्टार ‘मुन’ अर्थात् मोनिकाको सम्झानामा बनाईएको गीत सार्वजनिक भएको छ । उक्त गीतमा मुनलाई ट्रीब्युट दिदैँ आयुष (भिन्ना)को शब्द र मिजम सिंह कुँवर र आयुष थापाको सङ्गीतमा जुजु क्रियसन स्टुडियोका निर्देशक शुशिल श्रेष्ठको पहलमा सत्य घटनामा आधारित यो गीत तयार पारि युटुवमा आज गरिएको छ । जसलाई मदन घलेले बिट दिएका हुन् ।

भिडियोमा मुनसँग खिचिएका उनका पुराना भिडिहरुको सहायता लिएर साथी भाईहरुको प्रेम वियोगको कथा दर्शाउन खोजिएको छ । बोराको निर्देशनमा उक्त भिडियोमा मिजम सिंह कुँवर र आयुष (भिन्नांं) ले अभिनय गरेका छन् भने मिजम सिंह कुँवरले निर्माण गरेको उक्त गीतको भिडियोलाई सुच्छेन लामिछाने र गौरव रन्जितकारले छाँयाकन गरेका हुन् । भिडियोमा सुजता मगरलाई कास्ट गरिएको छ । सो भिडियो मिजम सिंह कुँवरकै अफिसियल युट्युब च्यानलबाट प्रसारण गरिएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै