१० आश्विन २०८०, बुधबार

Sep 27, 2023

बुटवल । पुष्पाञ्जली खनालको तीज गित ‘सासु बुहारी’ सार्वजनिक भएको छ । गित सासुबुहारी मिलेर घरको काम गर्नु पर्छ भन्ने सन्देशमा आधारित रहेको छ ।

यस्तै गितमा स्वर तथा संगित लोचन भट्टराईको रहेको छ । गितमा पुष्पाञ्जली खनाल सासुको भूमिका र अभिनेत्री आयुष्मा कार्की बुहारीको भूमिकामा अभियन गरेका छन् । गितको एरेन्ज रामकृष्ण थापा, सम्पादन ओम प्रसाईले गरेका छन् भने गितको निर्देशन संगित सागर बुर्जाले गरेका छन् ।

गित पुष्पाञ्जली खनालको आफ्नै युटुव च्यानलबाट सार्वनजनिक भएको छ । यो समाचार तयार गर्दासम्म सो गित ५२ हजारले हेरिसकेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ चलचित्र परदेशी-२ को शिर्ष गीत ‘परदेशी छुकछुके रेलैमा..’ सार्वजनिक हत्या आराेपमा एकजना पक्राउ पर्यटन प्रर्वद्धनमा नीजि र सरकारी क्षेत्रको सहकार्य आवश्यक लागूऔषधसहित ९ जना पक्राउ रुपन्देहीका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई शान्ती र सद्भावका लागि संबाद शिक्षा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा १८ जना पक्राउ सालकको खपेटासहित चारजना पक्राउ बालिका बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ उपचार छाडेर चिकित्सक आन्दोलनमा, सुरक्षाको जिम्मा सरकारले लिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेत नयाँ खिम्ती २२० केभी सबस्टेसनको क्षमता बृद्धि : विद्युत् खेर नजाने, निर्यात परिमाण बढ्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ल्हासामा घट्यो सुनचाँदीको मूल्य