१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

तिलोत्तमा/सन्जु पौडेल । प्रवासी नेपाली मित्र मन्चले भारतमा अलपत्र १३ वर्षिय नेपाली किशोर शंकर चौधरीको उद्वार गरी नेपाल ल्याएको छ । सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिका वडा नम्बर ८ का शंकर गतवर्ष साथीहरुको लहैलहैमा भारत पसेका थिए । भारतमा ज्याला मजदूरी गर्दागर्दै प्रहरीले उद्वार गरेर उनलाई बाल कल्याण समिति फिरोजाबादको बाल गृहमा राखिएको थियो ।

झण्डै ६ महिना जति बाल गृहमा बसेका शंकरलाई दिल्लीमा क्रियाशील प्रवासी नेपालीहरुको संस्था मित्र मन्चले उद्वार गरी रुपन्देही ल्याएर मानव कल्याण मित्र मञ्च र रोटरी क्लब अफ मणिग्रामलाई हस्तान्तरण गरेको हो । 
प्रवासी नेपाली मित्र मन्चका अध्यक्ष बिष्णुप्रसाद खनाल र सदस्य सिद्धार्थ खनालले मानव कल्याण मित्र मन्चका अध्यक्ष दुर्गाप्रसाद अर्याल, महासचिव झविलाल भण्डारी तथा रोटरी क्लबका सचिव मिनप्रसाद भण्डारीलाई बुझाएका हुन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने