१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

भैरहवा । मधेशी राष्ट्रिय मुक्तिमोर्चा सिद्धार्थनगरको भेला भैरहवा सम्पन्न भएको छ । भेलाले अध्यक्ष शुनिल यादवको अध्यक्षतामा २३ सदस्य मधेसी मुक्तिमोर्चा सिद्दार्थ नगर कमिटी गठन गरेको छ ।

Advertisement

यस्तै उपाध्यक्षमा सुरेश चाई श्रवण हरिजन , जनुति यादव, सचिवमा भगवती राजभर, सहसचिव शारदा प्रजापति, कोषाध्यक्ष रामचन्द्र कोईरी सदस्यहरूमा बलदेब यादव, सुरेन्द्र कुर्मी, जोगेन्द गुप्ता, जित बहादुर कहार, गौचरण काहार , मिश्रि लाल धोबी , मनिष कुमार चौधरी, गोबिन्द तेली, शिव शरण लोहार। प्रमोद यादव, अखलेश कहार महेन्द्र बनिया मेमालाल मल्लाह बिरेन्दवती हरिजन सदस्य रहेको मधेशी मुक्तिमोर्चा गठन गरेको युवा नेता दिलिप प्रजापतिले जानकारी दिए ।

उक्त भोलालाई सम्बोधन गर्दै नेकपा माओबादी केन्द्र सिनपाका अध्यक्ष नारायण बहादुर हमालले नेकपा माओवादी केन्द्रले देशमा रहेको सबै उत्पिडन को बिरोध र समानताको निम्ति माओवादीले नै राष्ट्रिय जागरण ल्याएको बताए । साथै उनले मधेशी मुक्तिमोर्चाले सम्पूर्ण मधेशी समुदायलाई एकता ल्याउँदै माओवादी लिएको निति र यसको नेतृत्वलाई सहयोग गरि सबै उत्पिडन अन्त्य गर्न लाग्नु पर्ने बताए ।

उक्त भेलामा अखिल नेपाल यतायात मजदुर महासंघ केन्द्रीय सदस्य नबिन दाहाल, अखिल नेपाल ट्रेड युनियन सिनपाका अध्यक्ष गणेश चालिसे। नेकपा माओवादी केन्द सिनपाका कोषाध्यक्ष डम्बर खत्री, दलित मुक्तिमोर्चा सिनपाका अध्यक्ष राम बहादुर बिक र अनेमा संघ क्रान्तिकारी सिनपाका अध्यक्ष तारा बराल, वाईसियलका नेता दिलिप प्रजापति लगायतको बिशेष उपस्थिति रहको थियो

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अस्टिनवासी समुदायसँग नेजाद्वारा अन्तरक्रिया प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र केपी ओलीबीच भेटवार्ता गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर