ताजा अपडेट »

तीन रोट्रयाक्ट क्लवको संयुक्त पदस्थापन

सोमबार, १५ साउन २०८०, १४ : ४९
18 Shares

भैरहवा। भैरहवामा तीनवटा क्लबको संयुक्त पदस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनी, रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल बौद्धल्याण्ड र रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल सियारीले संयुक्त रुपमा पदस्थापन कार्यक्रम गरेका हुन्।

कार्यक्रममा वर्ष २०२३र२४ का लागि रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीका अध्यक्ष सचिन रेग्मी, रोट्रयाक्ट क्लब अफ बौद्धल्याण्डकी अध्यक्ष निकिता लाम्गादे र रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल सियारीका सुशन भट्टराईले सपथ ग्रहण गरेका थिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमख अतिथि रोटरी डिष्ट्रिक ३२९२ रिजन ५, जोन २९ का असिस्टेण्ट गभर्नर हिरा बहादुर शाहले स्पष्ट लक्ष्य लिएर अगाडि बढ्न आग्रह गरे । उनले आफ्नो कार्यमा केन्द्रित र समर्पित रहन आग्रह गरेका थिए ।

त्यस्तै विशिष्ट अतिथि रोटरी डिष्ट्रिक ३२९२ का सह–सचिव कृष्ण प्रसाद पाण्डेले क्लबको गरिमा कायम राख्दै अगाडि बढ्नुपर्ने बताए र विशेष गरी सेवा परियोजनाहरू सञ्चालन गर्दा उच्च स्तर र नैतिकता कायम राख्नुको महत्त्वलाई प्रकाश पार्दै मूल्यवान अन्तरदृष्टि साझा गरेका थिए ।

रोटरी क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीका संस्थापक अध्यक्ष विमल सेन्चुरी, रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीका पूर्वअध्यक्षहरु उपेन्द्र यादव, बाबुराम खनाल र विनिता पोखरेल, रोट्रयाक्ट क्लब अफ बौद्धल्याण्डकी पूर्वअध्यक्ष दिक्षा सुनार र रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल सियारीका पूर्वअध्यक्ष सुमन खनालले शुभकामना मन्तव्य राख्नुभएको रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीकी पब्लिक इमेज चेयर मेनुका घिमिरेले जानकारी दिइन् ।

सुनिल सुनारको स्वागत, मनोज यादवको धन्यवाद ज्ञापन तथा धुर्व डुम्रेको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।