२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023

मुम्बई । अभिनेता कार्तिक आर्यन पुनः एक पटक अभिनेत्री कियारा आडवाणीसँग रोमान्टिक क्यामेष्ट्रीलाई पर्दामा देखाउनका लागि पूर्ण रुपमा तयार छन् ।

Advertisement

समीर विद्वासको निर्देशनमा बनेको फिल्म ‘सत्यप्रेमकी कथा’को टिजरदेखि लिएर गीतसम्मले सबैलाई प्रभावित बनाएको छ । निर्माताले फिल्मलाई उत्कृष्ट बनाउन कुनै कसर बाँकी राखेका छैनन् ।

गत साता मात्र कार्तिकले फिल्मको अन्तिम गीतको सुटिङ पुरा गरेका थिए । मुम्बईको मड आइल्याण्डमा खिचिएको यो गीत कार्तिकको परिचयात्मक गीत हो । जसमा चार विवाह गुजराती, दक्षिण भारतीय, मुस्लिम र इसाई देखाइएको छ । यो गीतलाई एक ड्रीम सिक्वेन्स बताइएको छ । यो गीतको दृश्य खिच्न निर्माताले सात करोड रुपैंयाँ खर्च गरेका छन् । किनकी फिल्मको कथामा कार्तिकको भूमिका सत्यप्रेम विवाह गर्ने हुन्छ । यसकारण विवाहको यो ड्रिम सिक्वेन्स गीत उपयुक्र्त किसिमले बनाइएको छ ।

गीतमा कार्तिकका अलावा कियारा पनि देखिनेछिन् । गीतमा चार विवाह खिच्न चार सेट लगाइएको थियो । इसाई धर्मको विवाहको सेट सेन्टोरिनी, ग्रीसबाट प्रेरित थियो ।

गुजराती विवाहका लागि मोहल्ला बनाइएको थियो । जबकी दक्षिणको प्रसिद्ध मन्दिरलाई दक्षिण भारतीय विवाहका लागि बनाइएको थियो । मुस्लिम विवाह एक बेङ्क्वेट हलमा आयोजना गरिएको थियो । यो फिल्म २९ जुन २०२३ मा रिलिज हुँदैछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै