२० जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 3, 2023

गुल्मी । सम्बन्धित संघ संस्थाहरुको नेतृत्व संस्थाको रुपमा ‘गुल्मी मोबाइल व्यवसायी संघ’को तदर्थ समिति गठन भएको छ। गुल्मीको  सदरमुकाम तम्घास सहित जिल्लाका विभिन्न क्षेत्रमा क्रियाशील मोबाइल व्यवसायीहरु  सङ्गठित  हुन  सुरु गरेका  छन  ।

बिहिबार व्यवसायीहरुको भेलाले मोबाइल  व्यावसायी संघको ११ सदस्यीय तदर्थ समिती  गठन गरेको छ ।  अध्यक्षमा  तिलक मरासिनी, उपाध्यक्ष नित्यानन्द पाण्डे, काेषाध्यक्ष सुरेश विक, सचिव गणेश पाण्डे,  सह सचिव मिना पाण्डेलाई सर्वसम्मत चयन गरेको छ । त्यस्तै सदस्यहरु पदम जि सी, नारायण आचार्य,   कृष्ण आचार्य, नरेन्द्र खत्री, टेकु विसि र   झविनद्र पाण्डे चयन भएका छ्न्  ।

गुल्मीका विभिन्न क्षेत्रमा रहेर मोबाइल व्यवसाय गर्दै आएका व्यवसायीहरुको एकताबद्ध गर्ने उद्देश्यले संघ गठन गरिएको तदर्थ समितिका अध्यक्ष तिलक मरासिनीले  बताए  ।  उनले  मोबाइल व्यावसायिहरुको  व्यावसायिलाई  मर्यादित  ,  पारदर्शी र  ग्राहक  ठगिन बाट  बचाउन  पनि  संघले  भुमिका  खेल्ने  जनाएका  छ्न  ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बिश्वका केन्द्रिय बैंक बिच सुन किन्ने प्रतिस्पर्धा सुरु, १७६ प्रतिशतले बढ्यो खरिद सार्वजनिक जग्गाका घरटहरा हटाएर १५ सैयाको अस्पताल बनाउन सुरु उडिसा रेल दुर्घटनाः राज्य शोकको घोषणा, गोवा-मुम्बई रेल उदघाटन स्थगित यस्तो ६ वटा जीवनशैली, जसले घटाउँछ यौन क्षमता कुन बार कुन रंगको पहिरन लगाउँदा शुभ हुन्छ ? बास्तुबारे जान्नुहोस् !! प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज दिउँसो ४ बजे स्वदेश फर्कने आजको मौसमः अत्याधिक गर्मी हुने भएकाले सतर्कता अपनाउन अनुराेध रेशमको कथा पश्चिम नवलपरासीमा पिकअपको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु, दुई गम्भिर घाईते पाल्पाको दाेभान माध्यमिक विद्यालयमा एक दिवसीय अभिभावक शिक्षा गुल्मीमा सरकारी छात्रवृत्तिमा पढेका चिकित्सकले नै लिन्छन् दोहेरो, त्यहोरो सुविधा एमालेका ६ सचिवले पाए प्रदेश इन्चार्जको जिम्मेवारी, लुम्बिनीमा पद्मा अर्याल तिलाेत्तमाकाे आनन्दवन शंकरनगर खानेपानीले दिएको कम्पाेष्ट बिनकाे प्रयाेग प्रभावकारी भएन बुटवलमा अवैध मलको कारोबार : अनुगमन टोली पुग्दा ‘मुख्य सप्लायर्स’ सुव एग्रोभेटका सञ्चालक टाप भानु माविमा अन्तरक्रिया सम्पन्न नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणविरुद्ध सर्वाेच्चमा रिट दर्ता, आइतबार पेसी डोटीमा शंकास्पद वस्तु फेला बच्चा जन्माउन नसक्दा महिलाकाे मृत्यु गुल्मीको मुसिकोटमा विपन्न परिवारका छोराछोरी यसरी बन्दै छन् इन्जिनीयर कार्यकर्ता पढाउन थाले माओवादी नेता