१५ आश्विन २०८०, सोमबार

Oct 2, 2023

मुम्बई । अभिनेता मिथुन चक्रवर्तीको आधिकारिक जीवनी ‘द दादा अफ बलिउड’मा उनको फिल्म ‘डिस्को डान्सर’ सय करोड रुपैयाँ कमाउने पहिलो बलिउड फिल्म हो भनी दाबी गरिएको छ । तर, भारतीय बक्सअफिसमा यो रेकर्ड भने अभिनेता आमिर खानको फिल्म ‘गजनी’को नाममा छ । दाबी आ–आफ्नै भए पनि मिथुनका फ्यानका लागि एउटा खुशीको खबर छ ।मिथुनको ‘डिस्को डान्सर’ रिलिजको ४० वर्ष पुरा भएको छ । सन् १९८२ मा निर्माण भएको यो फिल्मको ४१ वर्षपछि सिक्वेल निर्माण हुँदैछ । फिल्मका निर्माता तथा निर्देशक बी सुभाष निर्माता नितिनकुमार गुप्तासँग सहकार्य गर्दै सिक्वेलको तयारीमा जुटिसकेका छन् ।

फिल्मको नाम हाललाई ‘डिस्को डान्सर २’ राखिएको छ । ‘डिस्को डान्सर’ एक सांगीतिक कथाको फिल्म थियो, जुन जिमी(मिथुन चक्रवर्ती) नामका एक स्ट्रीट सिंगरको जीवन वरपर घुमेको थियो । जो पछि गएर डिस्को स्टार बन्छन् । यो फिल्मले भारतमा मात्र होइन, चिनियाँ र रुससहित कैयौं युरोपियन मुलुकमा तहल्का मच्चाएको थियो ।यो फिल्ममा दिवंगत संगीतकार तथा गायक बप्पी लहरीको संगीत थियो । फिल्मका गीत ‘जिमी जिम्मी आजा आजा’, ‘आइ एम अ डिस्को डान्सर’ र ‘याद आ रहा है’ आज पनि लोकप्रिय छ ।

फिल्मको सिक्वेल अघिल्लो फिल्मको अन्त्यबाटै सुरु हुनेछ । यो सिक्वेलले जिमी र उनको छोराको कथालाई अगाडि ल्याउनेछ । फिल्मलाई रुससहित अन्तर्राष्ट्रिय लोकेसनमा खिचिनेछ । फिल्ममा मिथुनको अभिनय रहनेछ तर उनको छोराको भूमिका कसले निभाउने केही टुंगो लागेको छैन । फिल्मको कथा ‘आरआरआर’, ‘बाहुबली’ र ‘बजरंगी भाईजान’ जस्ता ब्लकबस्टर फिल्मका लेखक केवी विजयेन्द्र प्रसादलाई लेखाउने तयारीमा निर्माता छन् । 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको साबिक ३ मा पहिलो पटक महोत्सव तिलोत्तमाको बेबराचोक–कान्छीबजारसम्मको सडक निर्माण दोस्रो प्याकेजको ठेक्का सूचना प्रकाशन गर्न सहमति मोतीपुर औद्योगिक क्षेत्रको प्रगतिबारे बुटवलमा छलफल डिजिटल पेन्टसद्वारा चाडपर्ब लक्षित ‘डिजिटलको हर्ष उपहारको वर्षा’ योजना मनसुन लम्बियो: धान नकाटौं, काटेको भए भित्र्याइहालौं संघीयता कार्यान्वयनमा देखिएको समस्या कानुन बनेपछि अन्त्य हुन्छ : मन्त्री गुरुङ सभामुख घिमिरेलाई औषधि व्यवसायी संघको ज्ञापन नेशनल पेमेन्ट गेटवेमा भ्रष्टाचार गरेको आरोपमा सचिव मरासिनीसहित ७ जनाविरुद्ध मुद्दा दायर नवलपरासीमा यात्रुको पैसा चोरेर जंगलतिर भागेका एक भारतीय सशस्त्रको नियन्त्रणमा लुम्बिनीमा लम्पी स्किनबाट १ लाख ९२ हजार पशु संक्रमित, ९ हजार ६११ मरे बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ नवलपरासीको बर्दघाटमा चलचित्र “काँडेतार” को प्रर्दशन गम्भीर अपराधीलाई आममाफी दिएकोप्रति रास्वपाले गरायो राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण बुटवलका वडाका कर्मचारीलाई राजस्व व्यवस्थापन सम्बन्धी तालिम पृथक पहिचान बनाउँदै गुल्मीका समन्वय प्रमुख काठमाडौंको गौशालामा गोली चल्यो, एक जना घाइते लगातार छैटौँ दिन पनि घट्यो सुनको भाउ बेपत्ता भएको १८ महिना पछि जंगलमा झुन्डिएको अवस्थामा शव भेटियो एसियाड क्रिकेटको क्वाटरफाइनलमा नेपालकाे प्रतिस्पर्धा भारतसँग वेस्टर्न युनियनको सडक यात्रा : बुटवल आइपुग्यो कलाकारको टोली