२२ जेष्ठ २०८०, सोमबार

Jun 5, 2023

बुटवल । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाकाले ६१ वर्षीया महिलामाथि बलात्कार आरोपमा रुपन्देहीका २ जना पुरुषलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा रुपन्देही कोटहीमाई गाउँपालिका–२ का १८ वर्षीय किसमोहन लोध र गैडहवा गाउँपालिका–६ का महताम लोध रहेका छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले दिएको जानकारी अनुसार पाल्पाको तानसेन नगरपालिका–६ स्थित खानेपान िट्याङ्की निर्माणको काम गएका उनीहरुलाई स्थानीय महिलालाई मँगलबार फागुन १४ गते घर नजिकै खोल्सामा लगी जर्बजस्ती करणी गरेको आरोपसहित पीडितकी छोरीले उजुरी दर्ता गराएकी थिइन् । घटना बारे जानकारी पाएपछि प्रहरी चौकी बर्तुङ र जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाबाट खटिएको अनुसन्धान अधिकृतसहितको टोलीले आरोपितहरुलाई तत्काल पक्राउ गरी अनुन्धान अघि बढाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सेयर बजारमा यसकारण आयो करेक्सन भारत भ्रमणमा अपमानित महसुस भएन : प्रधानमन्त्री संसदमा अमरेशको प्रश्न- नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगर्ने तत्कालीन राष्ट्रपतिलाई कस्तो कारबाही हुन्छ ? प्रधानमन्त्रीले जवाफ दिन लाग्दा संसदमा होहल्ला अस्ताए महाभारतका शकुनी मामा गुफी राष्ट्रिय सभा बैठकको समय सारियो अरुण भ्याली हाइड्रोपावरले बोलायो विशेष साधारणसभा ‘प्रधानमन्त्री भैंसी चढेर आए’ भन्ने शब्द रेकर्डबाट हटाउन सभामुखको निर्देशन शिशिर खनालले प्रधानमन्त्री भैंसी चढेर आए भनेपछि संसदमा हंगामा तिलोत्तमाको शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा अन्तर बाल समूह वत्तृत्वकला प्रतियोगिता नागरिकता विधेयकमा विवाद छैन, अदालतमा पनि पुगिसक्यो : प्रधानमन्त्री भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीलाई नेपाल भ्रमणको निम्तो भारतसँग नेपालको भूमि साट्ने कुरा भएको छैन : प्रधानमन्त्री प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा भारतकाे भ्रमणबारे सदनलाई जानकारी संसद बैठकमा प्रतिपक्षी दलको विरोध फोक्सिङटार–राजापानी सडक कालोपत्रेको काम सुरु मेरो ध्यान उत्पादन बढाउने र रोजगारी सृष्टि गर्ने तिर छ : प्रधानमन्त्री रुपन्देहीको सिद्धार्थनगरका एमाले सचिव भण्डारीसहित ७४ जनाले दिए राजीनामा सुन चाँदीको भाउ स्थिर विश्व वातावरण दिवसको अवसर पारी पर्यावरण संरक्षण समाजको गठन