११ चैत्र २०७९, शनिबार

Mar 25, 2023

मुम्बई । फिल्म ‘पठान’को सफलता अभिनेता शाहरुख खानका लागि पुनः एकपटक बलिउडमा आफूलाई स्थापित गराउने माध्यम बनेको छ ।

Advertisement

फिल्मले विश्वव्यापी रुपमा ६५० करोड बढीको व्यापार गरिसकेको छ । चार वर्षपछि ‘पठान’मार्फत कमव्याक गरेका शाहरुखले दर्शकमाझ ‘मास हिस्टेरिया’नै सिर्जना गरेको छ ।

यो फिल्मको सफलताको पछाडि फिल्मसँग जोडिएको विवाद पनि प्रमुख बन्यो । खासगरी अभिनेत्री दीपिका पादुकोणले फिल्मको ‘बेसर्म रंग’ गीतमा सुन्तला रंगको बिकिनी लगाएपछि गीत विवादमा पनि तानिएको थियो ।

फिल्म ‘पठान’ सफल भएपछि विशेषता व्यावसायिक हिसाबमा यसको असर आमिर खानलाई परेको बलिउडमा चर्चा छ । फोनपे नामका फोन पेयमेन्ट एपको सद्भावदुत रहेका आमिरको स्थानमा अहिले कम्पनीले शाहरुखलाई अनुबन्ध गरेको छ ।

आमिर खानको फिल्म ‘लाल सिंह चड्डा’ बक्सअफिसमा असफल भएपछि उनले कुनै पनि व्यावसायिक प्रवद्र्धनमा अनुबन्धित हुने मुड बनाएका छैनन् । सोहीकारण फोपेले आमिरको स्थानमा शाहरुखलाई प्रस्ताव गरेको छ । शाहरुख यसअघि हुन्डाई, एलजी र थम्ब्स अप जस्ता ब्राण्डका सद्भाव दुत हुन् ।

शाहरुखको लोकप्रियता यतिमा मात्र सीमित छैन । ‘पठान’को सफलतापछि हिन्दी र साउथ फिल्मका निर्माताले उनलाई आफ्नो फिल्ममा अनुबन्ध गराउन स्क्रिप्ट बोकेरै शाहरुखलाई भेट्न थालेका छन् ।

‘डन’ र ‘पठान’ जस्ता फिल्ममा आफ्नो धमाकेदार एक्सन देखाएका शाहरुखलाई यशराज फिल्मस्ले ‘डन ४’ मा त्यस्तै अवतारमा देखाउन तयारी गरिरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले अध्यक्ष ओलीले गरे लुम्बिनी भ्रमण २२ औं तिलोत्तमा गोल्डकपको उपाधि मनाङ मस्याङदीले जित्यो कांग्रेसलाई मजबुत बनाउन लागिपरेको छु : महामन्त्री थापा युवा र खेलाडीलाई सबैभन्दा बढी महत्व दिएको छु : प्रधानमन्त्री मुलुकको आर्थिक अवस्था आधा शताब्दी यताकै कमजोर स्थितीमा : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल आर्थिक मन्दीका कारण सुनसान बाँके बजार लागुऔषध बोकेर बुटवलदेखि पाल्पातर्फ जाँदै गरेका दुई युवा पक्राउ तिनाउमा नि:शुल्क स्वास्थ्य शिविर (फोटोफिचर) एक आपसमा ट्रक ठोक्किदा तीनको मृत्यु कोशी प्रदेश नामाकरण विवाद चैत ५ को घटनाबारे छानविन गर्न समिति गठन गर्ने मिथिलामा वासन्ती छठ पर्व सुरु नदी किनारका अनधिकृत संरचना हटाउन काठमाडौं महानगरको ७ दिने अल्टिमेटम एनआईसी एशिया बैंकको कार्ड सेवा दुई दिनसम्म बन्द हुने उत्तर कोरियाद्वारा पानीभित्र आणविक आक्रमण गर्ने ड्रोन परीक्षण फिफा बरियतामा सुधारः महिला फुटबल तीन अंक उक्लिदै सयौं स्थानमा प्रहरी महानिरिक्षक सिंहसहित एकैपटक नौं उच्च प्रहरी अधिकारीको अवकासमा स्मार्ट कृषि कार्यक्रम : अनुदानका नाममा कृषकलाई ऋणको भारी ! गुल्मीको बिश्व हिन्दु महासंघ अध्यक्षमा पुनः भुसाल भैरहवामा पहिलो पटक ईण्डो-नेपाल बक्सिङ्ग, तीन नेपाली बक्सर भिड्दै व्यवसायीको सफलताले मात्र सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल बनाउन सहयोग पुग्छ: मुख्यमन्त्री अधिकारी