१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

मुम्बई । अभिनेता शाहरुख खान आफ्नो स्पाइ थ्रिलर फिल्म ‘पठान’लिएर चार वर्षपछि दर्शकमाझ आउँदैछन् । शाहरुखलाई पुनः पर्दामा हेर्न उनका फ्यान लालयित छन् । रिलिजअघि नै एडभान्स बुकिङले गर्दा यसले २१ करोड बढी व्यापार गरिसकेको छ । ‘पठान’लाई लिएर एकातर्फ राम्रो प्रतिक्रिया मिलिरहँदा अर्कोतर्फ भने केही बंगाली फिल्मकर्मीहरु ‘पठान’ को सिंगल स्क्रिन रिलिजलाई लिएर गुनासो गरेका छन् ।

Advertisement

कोलकाताको थिएटरमा गत साता तीन ठूला बंगाली फिल्म ‘काबेरी अन्तर्धान’, ‘दिलखुश’ र ‘डाक्टर बक्षी’ रिलिज भएका छन् । यी तीनै फिल्ममा दर्शकको उपस्थिति उल्लेख्य छ । दर्शकको सकारात्मक प्रतिक्रियाको बाबजुद पनि यी बंगाली फिल्मको शोलाई कटौती गर्दै हलले ‘पठान’लाई प्राथमिकता दिएका छन् ।

बंगाली फिल्मका लागि आवाज उठाउने र टलिउड फिल्मको हितका बारेमा बोल्ने सरोकारवाला निकाय पनि ‘पठान’ का लागि बंगाली फिल्मप्रति थिएटरले गरेको व्यवहार देखेर दुःखी छन् ।

राष्ट्रिय अवार्ड विजेता अभिनेता तथा निर्देशक कौशिक गांगुलीले थिएटरवालाले ‘पठान’ रिलिजको समयमा अन्य फिल्म नलगाउने नीति अपनाएको आरोप लगाएका छन् । ‘यदी कुनै बंगाली फिल्म ५० दिनदेखि राम्रो व्यापार गरिरहेको छ र त्यो फिल्मलाई अचानक हलबाट उतारिन्छ भने यो हाम्रा लागि अस्वीकार्य हो’, उनले भनेका छन् ।

उनले सबैजना एकजुट भएर वितरण प्रणालीको अन्त्य गर्नुपर्ने बताए । ‘यदि आवश्यक पर्यो भने सरकारले यसमा हस्तक्षेप गर्नुपर्छ । बंगाली फिल्मलाई कमसेकम ५० प्रतिशत प्राइमटाइम शो दिनुपर्छ’, उनले भने ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गृहमन्त्री पदले सत्तासाझेरमा खटपट : रविको प्रस्तावमा सकारात्मक देखिएनन् प्रधानमन्त्री अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ