१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । निर्माणाधिन सडक बिस्तारसँग विद्युत पोल व्यवस्थापनका लागि आइतबार बुटवलका विभिन्न स्थानमा विद्युत अनियमित हुने भएको छ । विहान ८ बजेदेखि साँझ ४ बजेसम्म विद्युत सेवा अनियमित हुने जानकारीसहित नेपाल विद्युत विरण केन्द्र तथा ग्राहक सेवा निर्देशनालय लुम्बिनी प्रादेशिक कार्यालय बुटवलले सुचना जारी गरेको छ ।

बुटवल उपमहानगरपालिका चौराहा चोकदेखि मिलन चोक, हस्पिटल चोकसम्म हाईवेको पश्चिम तर्फ र बुटवल देविनगर देवसिद्ध चोकदेखि देविनगर चौपारी चोकसम्म बाटो विस्तारको कारण विद्युत अनियमित हुने भएको हो । नयाँ विद्युत लाईन निर्माण कार्यको लागि ११ के. भि. बुटवल पश्चिम फिडर, ११ के भि चौराहा पश्चिम फिडर, ११ के भि चौराहा पूर्व र सालझन्डी फिडरहरुको विद्युत आपूर्ति हूने स्थानहरुमा आपूर्ति अनियमित हुने प्राधिकरणले जनाएको छ । यसैगरी बुटवल बेलबासदेखि मुर्गिया घमाहा खोलासम्म हाईवेको उत्तरतर्फ विद्युत आपूर्ति बन्द हुने भएको हो । प्राधिकरणले तोकिएको कार्य निर्धारित समय भन्दा अगावै सम्पन्न भएमा सोहि अनुसार लाईन सुचारु हुन सक्ने समेत जानकारी गराएको छ । 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो