१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । अमरज्योति बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड बुटवलको १४ औं वार्षिक साधारण सभा आज (शनिबार) बुटवलमा सम्पन्न भएको छ । संस्थाका अध्यक्ष केशवराज पोखरेलको सभापतित्वमा भएको साधारण सभाले अध्यक्ष, सचिव, कोषाध्यक्ष तथा लेखा सुपरीवेक्षकको प्रतिवेदन सर्वसम्मपतिले पारित गर्दै संस्थाको स्थायी कार्यालयका लागि जग्गा व्यवस्थापनको पहल गर्ने निर्णय गरेको छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै इलाका प्रशासन कार्यालय बुटवलका प्रशासकीय अधिकृत ध्रुव नेपालले सरकारको तीनखम्बे अर्थनीतिमा सहकारीको योगदान उच्च रहेको भन्दै अमरज्योति सहकारी जत्तिकै शेयर सदस्य प्रति मर्यादित सहकारीहरूले समाजको दिगो विकाशमा थप योगदान पु¥याउन सक्ने बताइन् । संस्थाका उपाध्यक्ष कृष्णप्रसाद पौड्यालको स्वागतमा भएको कार्यक्रममा संस्थापक अध्यक्ष मिनराज ज्ञवाली, निवर्तमान अध्यक्ष टंकनाथ अधिकारी, मालिका सहकारीका सचिव शोभा पौडेल, शेयर सदस्यहरूः मेघराज न्यौपाने, सञ्जु पाठक लगायतले बोलेका थिए ।

संस्थाका सचिव लक्ष्मणप्रसाद ज्ञवालीको सञ्चालनमा भएको कार्यक्रममा ८४ वर्ष पूरा गरेका शेयर सदस्यका अभिभावक विष्णुमाया गौतम र तिलसरा थापा, नेपाल सरकारको पूर्ण छात्रवृत्तिमा एम.बी.बी.एस.मा नाम निकाल्ने शेयर सन्तति सुमन ज्ञवाली, बी.ई. मा नाम निकाल्ने अर्पित पोखरेल, दश जोड दुई तहमा उत्कृष्ट हुने विकाश घिमिरे र सतिश भट्टराई तथा संस्थाका व्यवस्थापक सरिता नेपाललाई सम्मानित गरिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पालिकाबाटै सीसी क्यामेराले रोहिणीको निगरानी गृहमन्त्री पदले सत्तासाझेरमा खटपट : रविको प्रस्तावमा सकारात्मक देखिएनन् प्रधानमन्त्री अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ