१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022

भैरहवा । रुपन्देही क्षेत्र नम्बर ३ का स्थानियहरुले आफ्नो मत तीन दलिय तालमेलका तर्फबाट साझा उम्मेदवार रहेका दीपक बोहोरालाई दिने बताएका छन् ।आईतबार घरदैलोको क्रममा अमुवाका स्थानिय रामबहादुर थापाले भने, ‘हामीले पहिल्यै देखि चिने जानेको मान्छे, फोन गर्दा कुरा गर्ने, भेट्दा समस्या सुनिदिने मान्छे हो दीपक दाई , उहाँलाई भोट नदिएर अरुलाई दिने कुरै हुन्न । ’

यसैगरी भैरहवाको बैंकक्लोनिमा भेटिएका असगर अलिले दीपक बोहोरालाई छाडेर अरुलाई मत दिन नसिकने बताए । उनले एमाले, राप्रपा र जसपाको तर्फबाट विकास प्रेमी नेता उम्मेदवार रहेको बताउदै बोहोराकोलागि आफु प्रचारमै हिडेको बताए । थापा, अलि झै मनमाया पान्डेले पनि बोहोराकोलागि आफुहरुले मत दिने र छरछिमेकमा पनि मत दिन आग्रह गरिरहेको बताईन् । रुपन्देहीमा दीपक बोहोरलाई दीपक दाई भनेर चिन्ने गरिन्छ । एमाले, राप्रपा, जसपाको तीनदलिय साझा उम्मेदवार रहेका बोहोरा उम्मेदवार भएसँगै रुपन्देहीका मतादाता उत्साह समेत देखिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार