९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । हाले सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचमा बुटवल उपमहानगरपालिकाकी उपमेयरको प्रत्यासी रहेकी तथा व्यवसायी भगवती पाण्डेले जन्मदिनको अवसरमा विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम सुरु गरेकी छन् । उनले अधिकांश दैनिक मजदूरी गरेर जिविाकोपार्जन गर्ने परिवारका बालबालिकाहरु अध्ययन गर्ने बुटवलस्थित मैनाबगर आधारभूत विद्यालयमा जन्मदिन मनाउँदै दैनिक खाजा कार्यक्रमको शुभारमभ पनि गरेकी हुन् ।

बुटवल २ मा रहेको मैनाबगर आधारभूत विद्यालयमा अध्यायनरत विद्यार्थीको खाजा खर्च रोटरी क्लव अफ बुटवल सेन्ट्रलले व्यहोर्ने भएको छ । क्लवका संस्थापक अध्यक्ष सुरज खरेलले आईतबार विद्यालयमा एक कार्यक्रमका बीच विद्यार्थीहरुको लागि खाजा खर्च बापत एकवर्षसम्म र आगामी अध्यक्षहरुले समेत व्यहोर्ने गरी घोषणा गरे । बुटवल उपमहानगरपालकाले उपलब्ध गराएको दिवा खाजा रकम अभावको विचमा विद्यालयले खाजा कार्यक्रम लागू गर्ननसकेकको विद्यालयकी प्रधानाध्यक्षक कमला ज्ञवालीले बताईन । उनका अनुसार नगरपालिका बाट १५ रुपैयाँ प्रति विद्यार्थीका दरले खाजा रकमको लागि आउने गरेकोमा उक्त विद्यालयमा विहान ८ बजे देखि नै विद्यार्थीहरु आउने भएकोले खाजा रकम अपुग रहेको थियो । जसको कारण सुरुवात भएको थिएन ।

आइतबार रोटरी क्लव अफ सेन्ट्रलका आरएलएमएन कोअडीनेटर तथा राप्रपाका नेतृ भगवती पाण्डेले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा खाजा बनाउने ग्यास, चुलो सेट, टिफिन, वक्स सहितका सामग्री प्रदान गरेकी थिइन् । उनले सामाजिक सेवा भावले आफुले जन्मदिन मनाउने खर्र्चले विद्यालयमा सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता समेत जनाईन । कार्यक्रममा क्लवका अध्यक्ष पप्पु कुमार गुप्ता, सचिव विकास गौतम, कोषाध्यक्ष कृष्ण कण्डेल, सह सचिव व्रिटिना गिरी, सदस्य स्वीकृती टण्डनसहित विद्यालयव्यवस्थापन अध्यक्ष शालीकराम ज्ञवाली, अभिभावक संघ अध्यक्ष यमलाल घिमिरे लगायतले आ आफ्नो भनाई राखेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण