१० आश्विन २०८०, बुधबार

Sep 27, 2023

फाइल तस्वीर

मंसिर १४,

पोखरा । उपनिर्वाचन अन्तर्गत मतदान भइरहेको कास्की क्षेत्र नं. २ मा थप एक स्थानमा बम विस्फोट भएको छ। पोखरा-१६ को शान्ति मावि मतदान स्थल बाहिर दुईपटक बम विस्फोट भएको हो।

मतदान सुरु भएको केहीबेरमा र ८ बजेर ३५ मिनेट जाँदा दोस्रो पटक विस्फोट भएको बताइएको छ। विद्यालयको पर्खाल बाहिर विस्फोट भएकोले खासै क्षति नभएको प्रहरीले जनाएको छ। विस्फोटपछि मतदातामा झन् त्रास बढाएको छ। यद्यपि, मतदान भने रोकिएको छैन। यसअघि आजै बिहान पोखरा-३३ भरतपोखरीस्थित सरस्वती टिका मावि र पोखरा–९ को नवप्रभात माविको मतदान केन्द्र नजिक बम विस्फोट भएका थिए।- नेपालन्युज

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ चलचित्र परदेशी-२ को शिर्ष गीत ‘परदेशी छुकछुके रेलैमा..’ सार्वजनिक हत्या आराेपमा एकजना पक्राउ पर्यटन प्रर्वद्धनमा नीजि र सरकारी क्षेत्रको सहकार्य आवश्यक लागूऔषधसहित ९ जना पक्राउ रुपन्देहीका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई शान्ती र सद्भावका लागि संबाद शिक्षा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा १८ जना पक्राउ सालकको खपेटासहित चारजना पक्राउ बालिका बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ उपचार छाडेर चिकित्सक आन्दोलनमा, सुरक्षाको जिम्मा सरकारले लिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेत नयाँ खिम्ती २२० केभी सबस्टेसनको क्षमता बृद्धि : विद्युत् खेर नजाने, निर्यात परिमाण बढ्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ल्हासामा घट्यो सुनचाँदीको मूल्य गाडीले ठक्कर दिँदा प्रहरी हवल्दारको मृत्यु