२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

फाइल तस्वीर

मंसिर १४,

पोखरा । उपनिर्वाचन अन्तर्गत मतदान भइरहेको कास्की क्षेत्र नं. २ मा थप एक स्थानमा बम विस्फोट भएको छ। पोखरा-१६ को शान्ति मावि मतदान स्थल बाहिर दुईपटक बम विस्फोट भएको हो।

मतदान सुरु भएको केहीबेरमा र ८ बजेर ३५ मिनेट जाँदा दोस्रो पटक विस्फोट भएको बताइएको छ। विद्यालयको पर्खाल बाहिर विस्फोट भएकोले खासै क्षति नभएको प्रहरीले जनाएको छ। विस्फोटपछि मतदातामा झन् त्रास बढाएको छ। यद्यपि, मतदान भने रोकिएको छैन। यसअघि आजै बिहान पोखरा-३३ भरतपोखरीस्थित सरस्वती टिका मावि र पोखरा–९ को नवप्रभात माविको मतदान केन्द्र नजिक बम विस्फोट भएका थिए।- नेपालन्युज

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

२२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै लुम्बिनी आएर भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भने– न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत