३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

मंसिर १०,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

पाल्पा । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका वडा नं. १ कचल ओखलढुंगामा रहेको जन प्राथमिक विद्यालयमा सामुदायिक प्रहरी कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । समुदाय र प्रहरीबीचको साझेदारीमा समुदायमा रहेका बिभिन्न किसिमका समस्या समाधान गर्नका लागि यो कार्यक्रम गरिएको हो ।

कार्यक्रमको अबसरमा जन प्राथमिक विद्यालयका ८१ जना गरिब तथा जेहेन्दार विद्यार्थीलाई कापी,कलम, किताव र स्टेशनरी सामग्री सहयोग गरिएको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रमुख दिपेन्द्र जिसीको नेतृत्वमा गएको प्रहरी टोलीले उक्त सहयोग हस्तान्तरण गरेको हो । प्रहरी प्रमुख जिसीले प्रहरी जनताको सेवक भएकाले जनता र प्रहरीको आत्मियता बढाउँन जनतासँग प्रहरी कार्यक्रम संचालन गर्दै आइरहेको बताए । तिनाउ गाउँपालिकाका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्तिले समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम मार्फत गाउँमा शान्ति सुरक्षा र सहयोगमा प्रहरीको महत्वपूर्ण भूमिका रहेको बताउँदै दोभान प्रहरी चौकीले गाउँपालिकासँगको समन्वयमा विभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएको भन्दै धन्वाद दिएका थिए ।

कार्यक्रममा तिनाउ गाउँपालिकाका प्रवक्ता एवं वडा नं. २ का अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठ, वडा नं. १ का अध्यक्ष रोमबहादुर लम्तरी, दोभान चौकीका इन्चार्ज बालबहादुर घर्ती लगाएतले भनाई राखेका थिए । विद्यालयका अध्यक्ष टेकबहादुर पुनको अध्यक्षता प्रधानाध्यापक भीमबहादुर पुनले स्वागतको स्वागतमा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन भने सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्रका सदस्य रमेश बोहोराले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काँग्रेसको अबरोधले तिलोत्तमामा मत गणना रोकियो, धाधली भएको आरोप लगाउँदै नाराबाजी भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा