४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

मंसिर १०,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

सन्धिर्खक । अर्घाखाँची जिल्लामा रहेका निमार्ण व्यवसायीहरुसँग बृज सिमेन्ट ईण्डष्ट्रिज प्रा.लि ले सन्धिर्खकमा सोमबार बृज सिमेन्ट एक्सपर्ट मेसन क्लब कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । कम्पनीले हालै ल्याएको एक्सपर्ट क्लब योजना बारे जानकारी दिनका लागि उक्त कार्यक्रम गरिएको कम्पनीका सेल्स एण्ड मार्के्टिङ् म्यानेजर नुमेन्द्र पौडेलले बताए ।

क्लबमा आबद्ध सदस्यले पि.पि.सि.,ओ.पि.सि.र पि.एस.सि. एक बोरा सिमेन्टको खरीदमा ४ अंक प्राप्त गरी विभिन्न उपहारहरु प्राप्त गर्न सकिने म्यानेजर पौडेलले जानकारी दिए । जसअन्तर्गत १७ सय प्वाइन्ट्समा सेफ्टी टुल्स किट, ४ हजार ४ प्वाइन्ट्समा ग्राइन्डर वा भाइब्रेटर, ८ हजार ४ प्वाइन्ट्समा भ्याकुम क्लिनर, १६ हजार प्वाइन्टस्मा मोबाइल, ३२ हजार ४ प्वाइन्ट्समा ३२ इञ्चको टेलिभिजन, ४८ हजार ४ प्वाइन्ट्समा थाइल्याण्ड भ्रमण र ६० हजार ४ प्वाइन्ट्समा दुवई भ्रमण गर्न सकिने लगायतका आर्कषक उपहार योजना रहेको समेत पौडेलले बताए । १७०० प्वाइन्ट्सको लागि ४ सय २५ बोरा, ४ हजार ४ प्वाइन्ट्सको लागि १ हजार १ बोरा, ८ हजार ४ प्वाइन्ट्सको लागि २ हजार १ बोरा, १६ हजार प्वाइन्टस्को लागि ४ हजार १ बोरा, ३२ हजार ४ प्वाइन्ट्सको लागि ८ हजार १ बोरा, ४८ हजार ४ प्वाइन्ट्सको लागि १२ हजार १ बोरा र ६० हजार ४ प्वाइन्ट्सका लागि १५ हजार १ बोरा खरीद गर्नुपर्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै अर्घाखाँची निर्माण व्यवसायी संघका अध्यक्ष ऋषिराम अधिकारीले सिमेन्टमा मुलुक आत्मानिर्भर बन्दै गएकोमा खुसि व्यक्त गर्दैै त्यसको क्वालिटी र क्वान्टीटीमा पनि बिशेष ध्यान दिनुपर्नेमा जोड दिए । कम्पनीका महाप्रबन्धक रवि रञ्जनले सिमेन्टको गुणस्तरमा कुनै कमि आउन नदिने बताउँदै समग्र बिकासमा आफुहरु लागीरहेको बताए । कम्पनीका प्रोजेक्ट म्यानेजर दिपक क्षेत्रीको सञ्चालनमा भएको कार्यक्रममा स्थानिय डिलरको तर्फबाट सुकदेब बेल्बासे, डिलाराम भुसाल, लेखनाथ भुसाल, केशब रिजाल लगायतले भनाई राखेका थिए । कार्यक्रममा जिल्लामा बिल्डीङ निर्माणमा क्रियासिल रहेका करीब ५० निर्माण व्यवसायीहरुको सहभागीता रहेको थियो । यस्तै कार्यक्रममा क्लबमा आबद्ध सदस्यहरुलाई ५ लाखको बिमा योजना सुरु गरीएका छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

२२ घण्टादेखि रोकिएको पाँचपोखरीकाे मतगणना अझै सुरु हुन सकेन बुटवलका १९ वडामध्य १२ वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन वडा कस्ले जिते? यस्ताे छ डडेल्धुराका सातवटै स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम ४१० स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक, कुन पार्टीको कति स्थानमा अग्रता ? देवदहमा गठबन्धनलाई पछि पार्दै एमाले : मेयर, उपमेयर दुबैमा अग्रता नवलपरासीको सरावल अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा एमाले विजयी बुटवलमा पाण्डेको साढे ४ हजार मतले अग्रता, उप-प्रमुखमा सावित्रा अघि शुद्धोधनमा गठबन्धन दल कांग्रेसबाट बस्याल विजयी, उप प्रमुखमा एमालेकी ज्ञवाली भरतपुरमा गठबन्धनकी रेनु दाहालको अग्रता, मतान्तर फराकिलो बनाउँदै चुनावलगत्तै सार्वजनिक यातायातको भाडापनि बढ्याे, आजदेखि नयाँ दर लागू काठमाण्डौंमा बालेनको अग्रता कायमै, स्थापितभन्दा करिब दोब्बरले अघि गैंडाकोट नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा कांग्रेस उम्मेदवार निर्वाचित बालेन र सुनिता हजारौं मतले अगाडि रुपन्देहीको कञ्चनमा कांग्रेसका ढकाल विजयी उम्मेदवारको मृत्युपछि स्थगित तुलसीपुर उपमहानगर-१७ मा मँगलबार मतदान सम्पन्न लुम्बिनीको घोराही उपमहानगरमा एमालेको अग्रता कायमै, ४०११ को मतान्तर रुपन्देहीका ६ वटै नगर उपप्रमुखमा एमाले उम्मेदवार अगाडि रुपन्देहीमा यु-१४ क्रिकेट लिग सुरु : उद्घाटनमा भैरहवा र सैनामैना विजयी बुटवल–६ मा नेपाली कांग्रेसको प्यानल विजयी विजय जुलुसमा सहभागी गाडी पल्टियो