१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिका वाड न १३ निवासी समाजसेवी युवा गोर्खाली युवा सशक्तीकरण संस्था रुपन्देहीका सचिब केशब खनालले लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालको इमर्जेन्सी बिभागमा रहेका बिरामिहरुलाइ फलफूल वितरण गरेर जन्मदिन मनाएका छन्।

आफ्नो जन्म दिनमा आफुले ठुलो होटेलमा अथवा फजुल खर्च गरेर जन्मदिन मनाउनु भन्दा अस्पतालमा भर्ना भएका बिरामीहरुलाई फलफूल वितरण गरेर सानो सहयोग गरेको खनानले बताए । कार्यक्रम बुटवल उपमहानगरपालिकाका मेयर विभिन्न वाडका जनप्रतिनिधि, सामाजिक ब्याक्तीत्व तथा युवा साथिहरु लगायत स्वास्थकर्मिहरुको उपस्थित रहेको जनाइएको छ । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि बुटवल उपमहानगरपालिका का मेयर खेलराज पान्डेले बिरामिहरुलाई फलफुल बितरणगरि जन्म दिन मनाएकोमा खनाललाई शुभकामना दिएका थिए।

आफनोे जन्म दिनको अबसरमा यसरि अस्पतालमा आएर फलफुल बितरण गरेकोमा धन्यबाद दिदै आगामि दिनमा निरन्तर समाजसेवाका लागि निश्वार्थ तरिकाले लाग्न अस्पताल का प्रमुख डा इन्द्र ढकालले आग्रह गरे । कार्यक्रमका अध्यक्ष भरत पुरीले सधै सेवामा समपिर्त भएर विभिन्न किसिमका रचनात्मक अभियान समाज मा प्रस्तुत गरेर अघि बढ्ने प्रतिबद्धता गरे । कार्यक्रम संचालक अर्जुन खनालले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम