५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

मंसिर ८,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

गुल्मी । नेपाल मगर संघ जिल्ला समन्वय समिति गुल्मीको अध्यक्षमा रनमाया पुन चयन भएकी छन् । तम्घासमा सम्पन्न आठौं अबिधेशनले पुनको अध्यक्षतामा २५ सदस्यीय जिल्ला समन्वय समिति गुल्मी चयन गरेको हो । जसको उपाध्यक्ष होम पल्ली, सचिव लालबहादुर राना, सह–सचिव शेरबहादुर सर्तुगी, कोषाध्यक्ष भोलासिंह सिंजाली रहेका छन् ।

अबिधेशनमा नेपाल मगर संघका केन्द्रिय महासचिव ज्ञानेन्द्र पुन, जिल्ला सल्लाहकार बालिसिंह काउछा, प्रदेश अध्यक्ष बिमल सारु लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल कुटपिटबाट एक जनाको मृत्यु