१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

धनगढी । नेपालकै ठूलो चेन सुपर मार्केट भाट–भटेनी स्टोर सुदुरपश्चिममा पनि सञ्चालनमा आउँदै छ । सुदुर पश्चिम प्रदेशमा पहिलो स्टोरका रुपमा धनगढी उपमहागर–३ बोराडाँडीमा सञ्चालनमा आउन लागेको स्टोर भाटभेटेनीको २३औं स्टोर हो ।

Advertisement

स्टोरको भोलि शुक्रबार एक समारोहकाबीच औपचारिक शुभारम्भ हुँदैछ । १७ कट्ठा जग्गा र करिब डेढ लाख स्क्वाएर फिटमा तयार भएको स्टोरमा करिब २ अर्ब लगानी रहेको भाट–भटेनी सुपर मार्केटका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक मिनबहादुर गुरुङले बताए ।

शुक्रबारदेखि औपचारिक रुपमा सेवा सुरु हुने स्टोरको सम्पूर्ण तयारी भएको उनले जनाए । शुभारम्भका अवसरमा धनगढीका ७० हजार स्थानीयलाई निमन्त्रणा पठाएको स्टोरका व्यवस्थापक विनोद भट्टराईले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु