१३ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 27, 2023

धनगढी । नेपालकै ठूलो चेन सुपर मार्केट भाटभटेनी सुपरमार्केट अब सुदुर पश्चिममा पनि सञ्चालनमा आउने भएको छ। भाटभटेनीको २३ औं स्टोरको रुपमा सुदुरपश्चिम प्रदेशको धनगढीमा शुभारम्भ हुँदैछ । स्टोरको आगामी २७ गते औपचारिक समुद्घाटन हुने भाटभटेनीका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक मिन बहादुर गुरुङले जानकारी दिए ।

Advertisement

देशभर स्टोर विस्तार अभियानमा रहेको भाटभटेनीले यस अगाडि २२ वटा स्टोर सञ्चालनमा ल्लाइसकेको छ । नेपालमै अन्तराष्ट्रिय स्तरको सपिङ सेवा र अनुभव प्रदान गर्ने उद्देश्यले देशभरका ठूला शहरहरुमा भाटभटेनीको सेवा विस्तार गरिएको सुपर मार्केटका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक गुरुङले बताए ।

यसैक्रममा देशको पश्चिम क्षेत्र सुदुर पश्चिमबाट पनि सेवा प्रदान गर्ने लक्ष्यका साथ धनगढीमा २३ औं स्टोर स्थापना गरिएको र शुभारम्भका लागि तयारी भइरहेको उनले बताए । यस स्टोरमा २ अर्ब बढी लागत रहेको रहेको र करिब २ सय जनाले रोजगार प्राप्त गर्ने गुरुङले बताए ।

उनले भने ‘स्वदेशमै सहज र शुलभ मूल्यमा अन्तराष्ट्रिय स्तरको सपिङ सेवा उपलब्ध गराउनुका साथै धेरै युवाहरुलाई स्वरोजगार बनाउने हाम्रो प्रयास हो । यो स्टोर भाटभटेनीको २३औं स्टोर हो । देशको संघीय राजधानीबाट टाढा रहेको प्रदेशमा हाम्रो सेवा सुरु गर्न पाउँदा खुशी लागेको छ । यसको शुभारम्भले यस क्षेत्रका जनतालाई सपिङको सहजता र यहाँको बजार थप चलायमान हुनेमा हामी विश्वस्त छौं । साथै यहाँबाट पनि अन्य स्टोरमा जस्तै सहयोगको अपेक्षा गरेका छौं ।’

भाटभटेनीले सेवा,स्वदेशी उत्पादन र स्वरोजगारलाई विशेष प्राथमिकता दिएको उनले दावी गरे । ‘हामीले अन्तराष्ट्रिय स्तरको स्टोरबाट स्थानीय जनतालाई सेवा दिने मात्रै होइन । स्थानीय उत्पादन खरिद र बिक्री तथा स्वरोजगारलाई विशेष प्राथमिकता दिएका छौं । स्थानीय किसान,उद्यमी,व्यवसायी,उद्योगले उत्पादन गरेका सामग्री खरिद गर्नुका साथै स्थानीय जनशक्तिलाई रोजगार प्रदान गर्दै आएका छौं । कोभिडकै दौरान हामीले १ हजार बढी थप युवालाई रोजगार दिन सफल भएका छौं ।’ उनले भने ।

धनगढी उपमहानगर–३ चटकपुर, बोराडाँडीमा १७ कट्ठा क्षेत्रफलमा स्टोर निर्माण सम्पन्न हुन लागेको भवन डेढ लाख स्क्वायर फिट क्षेत्रफल र अण्डरग्राण्डसहित ६ तल्लाको भवन रहेको छ ।

स्टोरमा ग्रोसरी, भाडाकुँडा, बच्चाका खेलाउनाका सामान , लत्ताकपडा , जुत्ता , टिभि फ्रीज, वासिङमेसिन लगाएत दैनिक उपभोग्य सबै सामान एकैठाउँमा बजारकै मूल्यमा उपलब्ध हुने भाटभटेनी सुपर स्टोरका व्यवस्थापक विनोद भट्टराईले बताए । पूर्ण वातानुकुल तथा आकर्षक स्थानमा सपिङसँगै उपभोक्ताको समयको पनि बचत हुने उनको भनाई छ ।

साथै स्टोरमा अन्तराष्ट्रिय स्तरको क्यू यू फर्निचर, पेपे पिज्जा, मल्टिप्लेक्स सिनेमा हल लगाएतका सुविधाहरु पनि रहने उनले बताए । व्यवस्थापक भट्टराइले स्टोरको शुभारम्भको अवसरमा ग्रोसरीमा १० प्रतिशत र इलेक्ट्रिक सामानमा २० प्रतिशत छुटसँगै फ्रि होमडेलिभरी सुविधा रहेको जानकारी गराए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जतिसुकै गठबन्धन होस एमाले बाघको डमरु हो, सिनो खाने स्यालको बच्चा होइन : ओली सुरक्षित, अनुशासित र मर्यादित रुपमा गन्तव्यमा पुराउने ४० सवारी चालकलाई बुटवलमा सम्मान अर्जै गुल्मी-रुपन्देही सम्पर्क समाजद्वारा बुटवलमा रक्तदान सेयर बजारमा १७.७० अंकले बढ्यो गृहमन्त्रीबारे प्रधानमन्त्रीले निर्णय गर्ने हो, मैले होइन : उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ट्वीटरको मूल्य आधा घट्याे नेपाल वायुसेवा निगमलाई प्राधिकरणले सोध्यो स्पष्टीकरण आरक्ष सहकारीबाट बचत फिर्ता पाएनन् बचतकर्ताले दुर्गेश थापासहित तीन जनाविरुद्ध प्रहरीमा उजुरी सन्दीप लामिछानेविरुद्ध मुद्दाको सुनुवाइ स्थगित बर्दिबासबाट हिँडेर १२ औँ दिनमा मातातीर्थ आइपुगे मिटरब्याज पीडितहरु (फोटो फिचर) एआईजी बढुवा सिफारिसमा सन्दीप भण्डारीको नाम पहिलो नम्बरमा मुटुरोगको समस्या भयावह बन्दैछ : डा उपाध्याय मेयर बालेन शाहविरुद्ध प्रदर्शन अझै पक्राउ परेनन् लक्ष्मी महतो कोइरी प्रचण्ड-देउवा-नेपाल वार्ताः भोलि गठबन्धनको बैठक बसेर मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिने सहमति जनताप्रतिको सेवाभावले राजनीति समर्पित हुनुपर्छ : राष्ट्रपति पौडेल मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई दुर्घटना हुदाँ चालकको मृत्यु एभरेष्ट बैंकले मनायो ‘ग्लोबल मनि वीक-२०२३’ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र सभामुख घिमिरेबीच भेटवार्ता