१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

गोरखाको चुमनुब्री गाउँपालिका-४ गापस्थित नुब्री आधारभुत विद्यालयले गत साता लिएकाे प्रथम त्रैमासिक परीक्षाकाे दृश्य । परीक्षा मिति तय भइसकेकाे भन्दै विद्यालयले हिउँमाथि नै राखेर परीक्षा लिएकाे थियो । चिसाेले कक्षाकाेठाभित्र परीक्षा लिन नसकेपछि बाहिर हिउँमाथि बेन्च कुर्सी राखेर परीक्षा लिइएकाे थियाे । तस्बिर :साैजन्य-गणेश ढकाल

गोरखाको चुमनुब्री गाउँपालिका-४ गापस्थित नुब्री आधारभुत विद्यालयले गत साता लिएकाे प्रथम त्रैमासिक परीक्षाकाे दृश्य । परीक्षा मिति तय भइसकेकाे भन्दै विद्यालयले हिउँमाथि नै राखेर परीक्षा लिएकाे थियो । चिसाेले कक्षाकाेठाभित्र परीक्षा लिन नसकेपछि बाहिर हिउँमाथि बेन्च कुर्सी राखेर परीक्षा लिइएकाे थियाे । तस्बिर: साैजन्य-गणेश ढकाल

गोरखाको चुमनुब्री गाउँपालिका-४ गापस्थित नुब्री आधारभुत विद्यालयले गत साता लिएकाे प्रथम त्रैमासिक परीक्षाकाे दृश्य । परीक्षा मिति तय भइसकेकाे भन्दै विद्यालयले हिउँमाथि नै राखेर परीक्षा लिएकाे थियो । चिसाेले कक्षाकाेठाभित्र परीक्षा लिन नसकेपछि बाहिर हिउँमाथि बेन्च कुर्सी राखेर परीक्षा लिइएकाे थियाे । तस्बिर :साैजन्य-गणेश ढकाल

गोरखाको चुमनुब्री गाउँपालिका-४ गापस्थित नुब्री आधारभुत विद्यालयले गत साता लिएकाे प्रथम त्रैमासिक परीक्षाकाे दृश्य । परीक्षा मिति तय भइसकेकाे भन्दै विद्यालयले हिउँमाथि नै राखेर परीक्षा लिएकाे थियो । चिसाेले कक्षाकाेठाभित्र परीक्षा लिन नसकेपछि बाहिर हिउँमाथि बेन्च कुर्सी राखेर परीक्षा लिइएकाे थियाे । तस्बिर :साैजन्य-गणेश ढकाल

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम जिप दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु, एक घाइते कोभिड खोप नलगाएको भन्दै अस्पतालद्वारा विरामीको मुटु प्रत्यारोपण गर्न अस्वीकार