२७ जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 10, 2023

काठमाडौं। सिमरा विमानस्थलमा अवतरणका क्रममा बुद्ध एयरको जहाजको ‘टायर फ्ल्याट’ भएको छ। जहाजको टायरको हावा फुस्किएपछि बुद्धको सिमरा-काठमाडौ तर्फको उडान डिले भएको छ।

शुक्रबार बिहान काठमाडौ-सिमरा तर्फ उडान गरेको  कम्पनीको एटिआर-७२ सिरिजको ९ एन-एएनयु कलसाइनको जहाज अवतरणपछि टायर फ्ल्याट भएको सिमरा विमानस्थलले जनाएको छ । सिमरा-काठमाडौं  उडानका लागि तयार यात्रुका लागि कम्पनीको अर्को जहाज सिमरा आउँदै गरेको विमानस्थलका एक कर्मचारीले बताए। 

‘प्रेसर रिलिज भएर हावा निस्केको हो। जहाज अवतरण गरिसकेपछि जहाज घुमाउने बेला टायर फ्ल्याट भएको हो। जहाजमा केही समस्या छैन। यो ठूलो समस्या होइन। प्राविधिकको जाँचपछि यो जहाजले उडान गर्नेछ,’ उनले भने।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्वस्तिमाले सांसद शाहलाई भनिन – मेरो तस्विरका कुरा संसदमा उठाउनु परयो ! पाल्पा लैजाँदै गरेको एक ट्रक अवैध मल बरामद ४० दिनदेखि अमेजनको घना जंगलमा हराईरहेका बालबालिका फेला परे गोप्य कागजात प्रकरणः ट्रम्प माथीको अभियोग पुष्टी भए २० बर्ष जेल सजाँय हुने कारबाही अघि नै बेलायती पुर्व प्रधानमन्त्रीले दिए सांसद पदवाट राजिनामा शोषणमा परेको प्रजातन्त्र विकासका कुरालाई राजनीतिक आँखाबाट हेर्नु हुँदैन: विनोद चौधरी नेपालले आज नेदरल्याण्डसँग अभ्यास खेल खेल्दै तराईमा तापक्रम नघटने, कोशी, गण्डकी तथा कर्णाली प्रदेश पानी पर्ने १३ वर्षदेखि रोकिएको संस्कृत विश्वविद्यालयको दीक्षान्त कार्यक्रम जेठ ३१ मा हुँदै बुटवलको ढवाहामा दोस्रो पीस पार्क मेला सुरु तिनाउमा विद्यालय व्यवस्थापन तथा अभिभावक संघका पदाधिकारीलाई अभिमूखिकरण बाघको छाला र हड्डीसहित दुईजना पक्राउ रुपन्देहीमा पर्यटन व्यवसायीको चिन्ता : ३० खर्ब लगानी डुब्ने डर, पलायन हुँदै व्यवसायी गभर्नर अधिकारी र विश्व बैंक दक्षिण एसियाका उपाध्यक्ष रेजरबीच भेटवार्ता चलचित्र रोशनीको गीत ‘जुनी जुनी’ बुटवलमा विमोचन रुपन्देहीका सामूदायिक विद्यालयमा रहेका कर्मचारी आन्दोलित राष्ट्र बैंकले भन्यो- चालु खाता ५४ अर्ब ६७ करोड रुपैयाँले घाटामा गाउँको व्यथा कसलाई के थाहा ? नागरिकता विधेयक : मन्त्रिपरिषद्को निर्णय र प्रमाणीकरणको फाइल झिकाउन आदेश