१७ जेष्ठ २०८०, बुधबार

May 31, 2023

गुल्मी। नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत गुल्मीका सबै नगर तथा पालिकामा अधिबेशन सम्पन्न भएको छ । असोज १९ गते जिल्लाका १२ वटै पालिकामा भएको अधिबेशन मध्ये रेसुङ्गा नगरपालिकामा स्थगन भएकोमाहिजो साझ सहमति जुटाउदै तम्घास मिलनचोकका जयश्वर पन्थिनगर सभापतिमा सर्वसम्म्स्त चयन भएका छन । जहाँ ५ जनाको दाबेदारी थियो ।

Advertisement

पन्थी नेपाल सरकारका अबकास प्राप्त कर्मचारी हुन ।त्यो सहित १० पालिकामा सर्बसम्मत नेतृत्व चयन भएको छ । मतदान भएको मुसिकोट नगरपालिकामा मोहन घिमिरे र कालीगण्डकी गाउँपालिकामा निमबहादुर श्रीस सभापतिमा निर्बाचित भएका छ्न ।

त्यस्तै रुरुक्षेत्र गाउँपालिकामा देवेन्द्र मल्ल , मालिका गाउँपालिकामा उपेन्द्र अर्याल, मदाने गाउँपालिकामा महेन्द्र कुँवर, इश्मा गाउँपालिकामा कृष्ण रिजाल ,धुर्कोट गाउँपालिकामा हरि बहादुर थापा, गुल्मीदरबार गाउँपालिकामा प्रेम पुन ,छत्रकोट गाउँपालिकामा धातानन्द भुसाल , सत्यवती गाउँपालिकामा बिष्णु प्रसाद भन्डारी ( क ) र चन्द्रकोट गाउँपालिकामा बिष्णु प्रसाद भन्डारी ( ख ) नेतृत्वमा पहिलो दिन नै सर्बसम्मत कार्यसमिति चयन भएको थियो।

प्रदेश र जिल्लाको अद्जिबेशन मिति दशै पछि तय गरिने जिल्ला पार्टी सचिब खिलध्वज पन्थीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण हुनु अत्यन्तै सकारात्मक : लोसपा सुखी नेपाली, समृद्ध नेपालका लागि ‘एक घर एक स्काउट’, ‘एक विद्यालय एक युनिट’ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड नयाँ दिल्लीमा, राज्यमन्त्री मिनाक्षीले गरिन् स्वागत शिवजी क्षत्रीको कोरियोग्राफी र निर्देशनमा आउरे बाउरे सार्वजनिक बालेनको चेतावनीपछि मन्त्रालयको ताकेता : १० प्रतिशत शैया र निःशुल्क उपचार उपलब्ध गराउ नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण स्वागतयोग्य, तर प्रक्रिया मिलेन : मनिष झा सेयर बजार बुधबार पनि सम्हालिएन कोशी प्रदेशको नाममा पुनर्विचार गर्न १४ जिल्लाका कांग्रेस सभापतिको आह्वान एमालेले डाक्यो सचिवालय बैठक नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण क्रान्तिकारी कदम : प्रधानमन्त्री रुपन्देहीमा देवदह दरबार अनुमान गरिएको खयरडाँडामा उत्खनन आफ्नै अभियानविपरीत धनगढी उपमहानगरले बनायो नाला मिचेर सडक प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारत प्रस्थान (फोटो फिचर) जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा ६ जना पक्राउ फ्रान्स पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ४ दिने भारत भ्रमणका लागि प्रस्थान कोशी प्रदेश सरकारबाट बाहिरियो जसपा सर्बिया पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ नेपालको राष्ट्रिय अखण्डमाथिको प्रहार रोक्न प्रधानमन्त्री प्रचण्डको भारत भ्रमण केन्द्रित रहोस् : प्रजातान्त्रिक युवा संगठन बाफ्टा विजेता फिलिपको फिल्ममा सामन्था