१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल । कपिलबस्तुमा दुई वटा मोटरसाइक एक आपसमा ठक्कर खाँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने एक जना घाइते भएका छन् ।

गोरुसिङ्गेबाट बुटवल तर्फ आइरहेको लु ४३ प ८०१३ नम्बरको मोटरसाइकल र विपरीत दिशाबाट आएको लु १९ प १७२० नम्बरको मोटसाइकल शनिबार साँझ वाणगंगा नगरपालिका–८, बोर्डगाँउमा आपसमा ठोक्किएका थिए । दुर्घटनामा परी लु १९ प १७२० नम्बरका चालक अर्घाखाँचीको ढाकाबाङका २५ वर्षीय मानबहादुर जमालको मृत्यु भएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय कपिलबस्तुले जनाएको छ ।

जमालको उपचारको क्रममा बुटवलको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा शनिबार राती मृत्यु भएको हो । यस्तै अर्को मोटरसाइकलका चालक रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिका–२ का ३५ वर्षीय राधेश्याम पासी घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ । उनको बुटवलको चौराहा हस्पिटलमा उपचार भइरहेको छ ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै ७५० स्थानीय तहमा पुगे बैंक सुस्तामा भाले गैंडा मृत अवस्थामा फेला शक्तिकेन्द्र धाउने कर्मचारीको ‘कासमू’ रेटिने आजबाट खाद्यमा छुट अफर