९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

Advertisement

बुटवल । लायन्स क्लव अफ बुटवलले कोरोना महामारीबाट प्रभावित दैनिक ज्याला मजदुरी गरि खाने परिवारलाई खाद्यान्न प्रदान गरेको छ । बुधबार क्लवको सचिवालयमा कार्यक्रमको आयोजना गरि चुजी संस्थाको सौजन्यमा १०५ परिवारलाई खाद्यान्न प्रदान गरिएको हो ।

क्लवले उनीहरुलाई प्रति परिवार चामल २५ किलो, १० किलो आटा, १ किलो दाल, १ किलो नुन, १ लिटर तेल, १ किलो चिनी, १ किलो चना र साबुन प्रदान गरिएको क्लवका अध्यक्ष लोकप्रसाद खरेलले जानकारी दिए । क्लवले प्रदान गरेको खाद्यान्न वितरण गर्दै क्लवका पूर्व अध्यक्ष तथा डिष्ट्रिक एक्जुकेटिभ चिफ अर्जुनमान सैंजुले विपन्न परिवारलाई राहत प्रदान गरेकोमा क्लवलाई धन्यवाद व्यक्त गरे । उनले क्लवले दिएको सामानले गुजारा नचले पनि विपन्न परिवारलाई केही भएपनि राहत मिल्ने विश्वास व्यक्त गरे ।

क्लवका अध्यक्ष खरेलको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालका सभापति तथा क्लवका पूर्व अध्यक्ष रामेश्वरप्रसाद श्रेष्ठ, लायनेश क्लव अफ बुटवलकी अध्यक्ष पुष्पा श्रेष्ठ, लियो क्लव अफ बुटवलका अध्यक्ष रमेश न्यौपाने, रोशनकुमार श्रेष्ठ लगायतले भनाई राखेका थिए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै