२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन २६,
गुल्मी । लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान नेपाल गुल्मीको अध्यक्षमा बसन्त खत्री निर्वाचित भएका छन् । प्रतिष्ठान गुल्मीको छैठौं जिल्ला अधिवेशनबाट खत्रीको नेतृत्वमा २५ सदस्यीय जिल्ला कार्य समिति चयन भएको हो ।


वरिष्ठ उपाध्यक्ष शिलु भट्टराई, द्वितीय उपाध्यक्ष प्रकाश बस्नेत, महिला उपाध्यक्ष सञ्जीवनी अर्यालय, सचिव भुवन भुसाल, सह–सचिव सुरज खरेल कोषाध्यक्ष इश्वरी कंडेल, सह–कोषाध्यक्ष श्रीधर पोखरेल भएका छन् । जिल्ला सदरमुकाम तम्घासमा सम्पन्न अधिवेशनले आगामी २ वर्षको लागि नेतृत्व चयन गरेको हो । गत वर्ष जस्तै यसवर्ष पनि प्रतिष्ठान गुल्मीले सहमतीको आधारमा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको हो । शनिवार सम्पन्न अधिवेशनको प्रतिष्ठानका केन्द्रिय निर्वतमान अध्यक्ष चन्द्र शर्माले उद्घाटन गरेका थिए ।


अधिवेशनको अबसरमा बृहत साँस्कृतिक कार्यक्रम र गुल्मी लोक तारा २ को फाइनल कार्यक्रम पनि सम्पन्न गरिएको थियो । कार्यक्रममा प्रतिष्ठानका केन्द्रिय निवर्तमान अध्यक्ष चन्द्र शर्मा, महासचिव सुवास केसी, सचिव खुमन अधिकारी, प्रदेश ५ का संयोजक लक्ष्मण खड्का, प्रदेश ५ का अध्यक्ष डिल्लीनारायण पाण्डेय, कलाकारहरु पुस्कल शर्मा, हुम गैरे, नारायण बिपि परियार, रामप्रसाद पौडेल, उज्जवल गिरी, नन्दु परियार लगायत २ दर्जन बढि कलाकारहरु सहभागि थिए । अधिवेशनको अबसरमा २ दर्जन वढि सामाजिक व्यतित्वलाई सम्मान गरिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार