ताजा अपडेट »

जिल्ला समन्वय समितिका उपप्रमुखसहित १० जना जुवाखालबाट पक्राउ

सोमबार, २५ साउन २०७८, ११ : २४
8 Shares

स्याङ्जा । समन्वय उपप्रमुख दिलीपकुमार बगाले सहित १० जना वालिङ–९ क्याम्पसरोडबाट तास खेल्दै गर्दा प्रहरीले पक्राउ गरेका हुन् ।

पक्राउ पर्नेमा सहकारी संस्थाका प्रबन्धक, सरकारी विद्यालयका शिक्षक लगायत रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङ्जा प्रमुख एसपी होबिन्द्र बोगटीले जानकारी दिए । ख्याम बहादुर थापाले अर्यालको घर भाडा लिई विगत लामो समयदेखि जुवा अड्डा बनाउदै आएको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानमा खुलेको छ ।

क्याम्पस रोडको घरमा दुई वटा फ्ल्याट भाडामा लिएर खेमबहादुर थापाले जुवा खेलाउँदै आएको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । जुवा खेल्न प्रयोग गरिएका तास र अन्य विभिन्न सामग्रीहरू पनि प्रहरीले बरामद गरेको छ । जिल्ला समन्वय समिति स्याङ्जाका उपप्रमुख जुवाखाल (तास)बाट पक्राउ परेका छन् ।

प्रहरीले जुवाखालबाट नगद ३५ हजार ९ सय ५० रुपैयाँ र तास बरामद गरेका छन् । उपप्रमुख बगाले यसअघि पनि वडा अध्यक्षलाई कुटपिटको आरोप प्रहरी हिरासत परेका थिए ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।