१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022


साउन १०
ग्लोबल आवाज
बुटवल । बुटवलमा चर्चित र्यापर साकारको प्रस्तुती हुँदैछ । जङ्ग प्रोडक्सन बुटवलले आयोजना गर्ने ‘साकार लाइभ इन बुटवल’ मा युवा माझ चर्चित र्यापरको पहिचान बनाएका सागर अधिकारीको शनिबार प्रस्तुती रहने छ । आयोजक जङ्ग प्रोडक्शनले शुक्रबार पत्रकार सम्मेलन गरी सो कार्यक्रम बारे जानकारी गराएको हो ।

Advertisement


युवाहरुको चाहना र साकारका गीतको माग भएको बताउँदै कार्यक्रमको आयोजना गरिएको प्रोडक्शनका अध्यक्ष अमित के.सी.ले बताए । उनले भने‘ साकार युवा पुस्ताका चर्चित ¥यापर भएको हुनाले बुटवलमा पनि र्याप गीतमा रमाउने धेरै युवाहरुको चाहना अनुसार हामीले उनलाई कार्यक्रममा निम्ताएका हौं।’


उनीसँगै कार्यक्रममा पोखराको ड्रिमर्ज व्याण्डको प्रस्तुुती रहने आयोजकले बताएका छन् । कार्यक्रम शनिबार साँझ बुटवल स्थित द कन्सेप्ट रेष्टुरेण्ट एण्ड बारमा हुँदैछ । कार्यक्रमा प्रवेशका लागि १ हजार टिकट रहेको छ भने करिब ५ सय जना सहभागी हुने आयोजकले बताएका छन् । कार्यक्रममा सहभागि जनाउन इसेवा मार्फतपनि टिकट लिन सकिने रवि घिमिरेले बताए ।


क्लबका अध्यक्ष अमित के.सी.को अध्यक्षतामा भएको पत्रकार सम्मेलनमा प्लान बि का सञ्चालक रोहित घले ,आयोजक संस्थाका अभिषेक गुरुङ लगाएतले बोल्दै कार्यक्रमले बुटवलको मनोरञ्जन क्षेत्रमा टेवा पु¥याउने बताए । कार्यक्रमको सञ्चालन सञ्चारकर्मी दिपक न्यौपानेले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु