२७ जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 10, 2023

बुटवल । वाइल्ड इन्टरटेन्मेण्ट, काठमाण्डुले सिन्धुपाल्चोकको बाढी पहिरो प्रभावितलाई राहत वितरण गरेको छ । कम्पनीले शनिबार हेलम्बुनै पुगेर ११० परिवारलाई ब्लाङ्केट, ओछ्याउने म्याट, साबुन, सेनिटाइजर, पिउने पानी, हर्पिक लगायतका सामग्री हस्तान्तरण गरेको हो । दिल श्रेष्ठ र सावित्री खत्रीको नेतृत्वमा गएको राहत वितरण टोलीले हेलम्बुका प्रभावित परिवारका लागि मेलम्ची नगरपालिकाका नगर प्रमुखलाई राहत सामग्री हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

वाइल्ड इन्टरटेन्मेण्टका अध्यक्ष,अमेरिका बस्दै आएका दिल श्रेष्ठ,उनका साथीहरु र वाइल्ड इन्टरटेन्मेण्टका अन्य सदस्यहरुको सहयोगमा उक्त सामग्री हस्तान्तरण गरिएको हो । राहत सामग्री ग्रहण गर्दै मेलम्चीका नगर प्रमुखले सहयोग गर्ने सम्पूर्ण सहयोगी प्रति आभार व्यक्त गर्दै आगामी दिनहरुमा समेत सहयोगको अपेक्षा गरेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै राहत सहयोग कार्यक्रमकी संयोजक सावित्री खत्रीले सहयोगका लागि संयोजन गर्ने सम्पूर्णमा धन्यबाद प्रकट गर्दै आगामी दिनहरुमा पनि मिलेर सहकार्य गर्न अनुरोध गरिन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१२ बर्ष पछाडी नाम्चे बजारमा सबैभन्दा बढी उच्च तापमान स्वस्तिमाले सांसद शाहलाई भनिन – मेरो तस्विरका कुरा संसदमा उठाउनु परयो ! पाल्पा लैजाँदै गरेको एक ट्रक अवैध मल बरामद ४० दिनदेखि अमेजनको घना जंगलमा हराईरहेका बालबालिका फेला परे गोप्य कागजात प्रकरणः ट्रम्प माथीको अभियोग पुष्टी भए २० बर्ष जेल सजाँय हुने कारबाही अघि नै बेलायती पुर्व प्रधानमन्त्रीले दिए सांसद पदवाट राजिनामा शोषणमा परेको प्रजातन्त्र विकासका कुरालाई राजनीतिक आँखाबाट हेर्नु हुँदैन: विनोद चौधरी नेपालले आज नेदरल्याण्डसँग अभ्यास खेल खेल्दै तराईमा तापक्रम नघटने, कोशी, गण्डकी तथा कर्णाली प्रदेश पानी पर्ने १३ वर्षदेखि रोकिएको संस्कृत विश्वविद्यालयको दीक्षान्त कार्यक्रम जेठ ३१ मा हुँदै बुटवलको ढवाहामा दोस्रो पीस पार्क मेला सुरु तिनाउमा विद्यालय व्यवस्थापन तथा अभिभावक संघका पदाधिकारीलाई अभिमूखिकरण बाघको छाला र हड्डीसहित दुईजना पक्राउ रुपन्देहीमा पर्यटन व्यवसायीको चिन्ता : ३० खर्ब लगानी डुब्ने डर, पलायन हुँदै व्यवसायी गभर्नर अधिकारी र विश्व बैंक दक्षिण एसियाका उपाध्यक्ष रेजरबीच भेटवार्ता चलचित्र रोशनीको गीत ‘जुनी जुनी’ बुटवलमा विमोचन रुपन्देहीका सामूदायिक विद्यालयमा रहेका कर्मचारी आन्दोलित राष्ट्र बैंकले भन्यो- चालु खाता ५४ अर्ब ६७ करोड रुपैयाँले घाटामा गाउँको व्यथा कसलाई के थाहा ?