२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगर भित्रका विद्यालय असार २० गतेदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रका कक्षा सञ्चालन हुने भएका छन् । बुटवल उपमहानगरपालिकाले एक सूचना जारी गरी नगर भित्रका १ देखि ९ कक्षासम्मका विद्यालयहरुले असार १३ गतेसम्म नजिता प्रकाशन गरी २० गतेदेखि विद्यालय सञ्चालन सूचित गरेको छ ।

‘शैक्षिक सत्र २०७८ सालको विद्यार्थी भर्ना, वार्षिक नतिजा प्रकाशन भए लगत्तै शुरु गरी असार २० गतेदेखि कोभिड–१९ को विषम परिस्थतिलाई मध्यनजर गरी वैकल्पिक विधिबाट शिक्षण सिकाई क्रियाकलाप गर्ने ।’–सूचनामा भनिएको छ । यस्तै सामुदायिक विद्यालयहरुले विद्यार्थी भर्नासँगै पाठ्यपुस्तक समेत उपलब्ध गराउने र संस्थागत विद्यालयहरुले पाठ्पुस्तकहरुको सूची उपलब्ध गराउन पनि आग्रह गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ बोक्सीको आरोप लगाई महिलामाथि कुटपिट गर्ने धामी पक्राउ डुंगा डुब्दा १५ जना मछुवा बेपत्ता सुनको भाउ तोलामा १०० रुपैयाँले बढ्यो गोली देखाई छिमेकी तर्साउने एक जना पक्राउ