२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

रुपन्देहीमा नक्कली सवारी साधनको पासलाई बनाई खरिद बिक्री गर्ने चार जना पक्राउ परेका छन् । उनीहरुले जरिवाना स्वरुप १ लाख ५५ हजार जरिवाना तिरे पछि प्रहरीले छाडेको छ ।

Advertisement

पक्राउ पर्नेमा गुल्मीको धुर्कोट नगरपालिका–७ स्थाई घर भई हाल जिल्ला रुपन्देही बुटवल उपमहानगरपालिका–११ बस्ने बर्ष २७ को बिनोद घिमिरे, बुटवल उपमहानगरपालिका–११ कै ५३ वर्षका रोलक बहादुर बुढाक्षेत्री, वडा नम्बर १२ का ३९ वर्षीय मनोज गैह्रे, मुसिकोट नगरपालिका–७ का २७ वर्षीय विपिन काफ्ले रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता सत्यनारायण थापाले बताए । उनीहरुलाई प्रहरीले शनिबार बुटवलबाट प्रक्राउ गरेको हो ।

उनीहरुले नक्कली पास बनाई सवारी साधन चलाउने र सर्वसाधारणमा भ्रम पैदा गरी कोभिड–१९ नियन्त्रण अध्यादेश २०७८ को दफा ३९ विपरित हुने गरी कार्य गरेको पाईएकोले सोही अध्यादेशको परिच्छेद ५ को दफा १९ को उपदफा २ बमोजिम ४ जनालाई सजाय तथा जरीवानाका लागि जिल्ला प्रशासनमा पठाईएको थापाले बताए ।

उनीहरुलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुपन्देहीले पास बनाई बिक्रि गर्ने ३ जनालाई जनही ५० हजार जरिवाना र खरिद गर्ने मनोज गैह्रेलाई ५ हजार जरिवाना तोकेको र उनीहरले आईतवार १ लाख ५५ हजार जरिवाना बुझापछि छाडिएको थापाले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हाेराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटाेलमा डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट तिलोत्तमामा जारी प्रथम टोल स्तरीय सेभेनए साइड फुटबलमा आज फाइनल खेल हुँदै महिलासहित २७ जनालाई सार्वजनिक स्थलमा कोर्रा पाल्पामा भएको दुर्घटनामा रुपन्देहीका ३४ वर्षीय युवाको मृत्यु आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत बुटवलको ट्राफिक, ठेला, इरिक्सा र पार्किङ व्यवस्थापनको काम एकसाथ अघि बढ्ने