६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

गुल्मी । शनिबार विहान साढे ९ बजेतिर घरयासी काम सकेर खान खाई सकेपछि पाल्पाको रिब्दिकोट गाउँपालिका–३, हिरापोखरा गाउँकी निरा बि.क.ले एकछिन बुफरमा गीत बजाएर मनोरञ्जन लिने चाहना राखिन् । त्यस पछि बुफरको तार जोड्ने क्रममा नाङ्गो तारमा हात गयो र उनलाई करेन्ट लाग्यो । अरुले बुफरको लाइन बन्द गरेपछि उनी भुँईमा ढलिन् । उनलाई मिसन अस्पताल पुराइयो । तर, बिहान ११ बजेको समयमा उनलाई डाक्टरले मृत घोषणा गरे।

३४ वर्षिया निरा बि.क.का श्रीमान बलराम बि.क भारतको मुम्वईमा रहेको र दुई महिना अघि मात्र घरबाट हिँडेको मृतकका देवर केशव जंग बि.सी.ले बताए । उनले भने–‘ हामी वल्लो घरमा थियौं । उहाँले खान खाई सकेपछि बुफरमा गीत सुन्ने क्रममा प्लक रहेन्छ र विद्युतको खाली तारमा बुफरको तार जोड्न थाल्नु भए छ । त्यसपछि उहाँलाई करेन्ट लागेर ढल्नुभयो । अस्पताल लगेपछि भाउजुको मृत्यु भयो।’

१६ वर्षअघि विवाह भएकी निराका १५ बर्षीया छोरी र ११ बर्षीय छोरा रहेको बि.सीले बताए । करेन्ट लागेर अल्पआयुमै नियतले निरालाई चुँडेपछि सिङ्गो हिरापोखरा र माईती गाउँ हार्थोक यतिबेला शोकाकुल बनेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रबक्ता रामेश्वर त्वातीले प्रहरी निरीक्षकको कमाण्डमा घटना स्थलमा गई अस्पताल उपचार गर्न ल्याइएको र उनको केहि समयपछि मृत्यु हुन पुगेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घर फर्किए म्यादी प्रहरी उत्तर कोरियामा ‘ज्वरो’बाट २२ लाख प्रभावित मदन भण्डारी स्मृति यु–१४ लिटिल स्टार क्रिकेटको उपाधि बुटवल टाइगर्सलाई गठबन्धनलाई भारी मतले पछि पार्दै कलैया उपमहानगरमा एमाले विजयी तिलोत्तमामा गठबन्धनका खाँणलाई पछि पार्दै चापागाईं, उपप्रमुख चौधरीको फराकिलो मतान्तर कायम स्वस्थ जीवन जिउन उचित आहारमा ध्यान दिऔँ : लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख शेरचन रुपन्देहीका ८ पालिकाका निर्वाचित जनप्रतिनिधिले लिए शपथ सैनामैनाका जनतालाई पूर्व मेयर कार्कीको प्रतिबद्धता-‘जनसेवामा जुट्न कुनै कुराले बाधा पुर्याउने छैन’ सैनामैना प्रमुखमा गठबन्धनका शर्मा, उप-प्रमुखमा एमालेकी राना रुपन्देहीको गैडहवा प्रमुख र उपप्रमुखमा एमाले विजयी लिटिल बर्ड्समा पुरस्कार वितरण तथा सांस्कृतिक कार्यक्रम एसिया कप छनोट: किरण पनि टिमबाहिर, चार खेलाडीलाई अवसर सम्मरीमाईमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी रुपन्देहीको मर्चवारी अध्यक्षमा कांग्रेस परित्याग गरेका बरई विजयी तिलोत्तमामा खाँण भन्दा चापागाईं १८६ मतले अगाडि ६५० पालिकामा नतिजा आयो, कांग्रेसलाई २९२ पालिका पाल्हीनन्दन गाउँपालिकामा पुनःमाओवादीका बैजुप्रसाद गुप्ता शपथ ग्रहणपछि सिद्धार्थनगरका मेयरकाे घाेषणा- आफूले पाएकाे मत बराबर वृक्षारोपण गर्छु भरतपुर महानगर अपडेट : रेनुलाई ३ हजार बढी मतान्तर, पछ्याउँदै सुवेदी छुट्टाछुट्टै सवारी दुर्घटनामा चार जनाको मृत्यु