१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार

Dec 3, 2021

गुल्मी । शनिबार विहान साढे ९ बजेतिर घरयासी काम सकेर खान खाई सकेपछि पाल्पाको रिब्दिकोट गाउँपालिका–३, हिरापोखरा गाउँकी निरा बि.क.ले एकछिन बुफरमा गीत बजाएर मनोरञ्जन लिने चाहना राखिन् । त्यस पछि बुफरको तार जोड्ने क्रममा नाङ्गो तारमा हात गयो र उनलाई करेन्ट लाग्यो । अरुले बुफरको लाइन बन्द गरेपछि उनी भुँईमा ढलिन् । उनलाई मिसन अस्पताल पुराइयो । तर, बिहान ११ बजेको समयमा उनलाई डाक्टरले मृत घोषणा गरे।

३४ वर्षिया निरा बि.क.का श्रीमान बलराम बि.क भारतको मुम्वईमा रहेको र दुई महिना अघि मात्र घरबाट हिँडेको मृतकका देवर केशव जंग बि.सी.ले बताए । उनले भने–‘ हामी वल्लो घरमा थियौं । उहाँले खान खाई सकेपछि बुफरमा गीत सुन्ने क्रममा प्लक रहेन्छ र विद्युतको खाली तारमा बुफरको तार जोड्न थाल्नु भए छ । त्यसपछि उहाँलाई करेन्ट लागेर ढल्नुभयो । अस्पताल लगेपछि भाउजुको मृत्यु भयो।’

१६ वर्षअघि विवाह भएकी निराका १५ बर्षीया छोरी र ११ बर्षीय छोरा रहेको बि.सीले बताए । करेन्ट लागेर अल्पआयुमै नियतले निरालाई चुँडेपछि सिङ्गो हिरापोखरा र माईती गाउँ हार्थोक यतिबेला शोकाकुल बनेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रबक्ता रामेश्वर त्वातीले प्रहरी निरीक्षकको कमाण्डमा घटना स्थलमा गई अस्पताल उपचार गर्न ल्याइएको र उनको केहि समयपछि मृत्यु हुन पुगेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरेलु टोलिले जित्यो आत्मानन्द गोल्डकपको उपाधि नेकपा एमाले वैचारिक कार्यदिशाबाट विचलित बन्यो: नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवल उपमहानगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रेग्मीको विदाई, भारतीलाई स्वागत ‘ओमिक्रोन’बाट जोगिन तत्काल सावधानी अपनाउन आवश्यक : राष्ट्रपति लुम्बिनीसँग जोडिएका ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय क्षेत्रको प्रवर्द्धनका लागि साइकल यात्रा आगलागीबाट ७० लाख बराबरको क्षति कांग्रेस बाग्मती प्रदेश सभापतिमा बानियाँ, केसी र प्रधानले दिए उम्मेदवारी ६ करोड बढी लागतमा बुटवलमा गार्डेन मार्ट डिपार्टमेण्ट स्टोर ! कांग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापतिमा बलायर र मिश्र भिड्दै सुदूरपश्चिम प्रदेश : आन्तरिक मामिला मन्त्रालय तीन महिनादेखि सचिवविहीन, आर्थिक कारोबार बन्दले सेवा प्रवाहमा समस्या राप्रपा महाधिवेशन : नेताहरूलाई भोट माग्न भ्याइनभ्याइ हिमपातले हुम्लामा दुई दिनदेखि हवाई सेवा बन्द विवेकशील साझाले शनिबार ललितपुरमा बृहत आमसभा गर्दै काँग्रेस महाधिवेशनः लुम्बिनीमा शाह र पुनले प्यानलसहित गरे उम्मेदवारी दर्ता पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु ४४ लिटर रक्तचन्दनको तेल सहित २ जना पक्राउ अग्रता जोगाउन नसक्दा फ्रेन्ड्सले थ्री स्टारसँग अंक बाँड्याे नायिका करिश्मा र गायिका रचना पनि कक्षा १२ उत्तीर्ण कार दुर्घटना हुँदा अस्पतालका ५ कर्मचारीको मृत्यु रेडपाण्डाको जस्तो देखिने छाला सहित २ जना पक्राउ