२० मंसिर २०७८, सोमबार

Dec 6, 2021

बुटवल । रुपन्देहीमा पछिल्लो २४ घण्टाको अवधीमा कोरोनाबाट कसैको पनि मृत्यु भएको छैन् । रुपन्देहीमा कोरोनाको दोस्रो लहर सुरु भएपछि मृत्यु हुनेको संख्या शुन्य भएको यो दोस्रो पटक हो । यस भन्दा अघि जेठ २८ गते पनि कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या शुन्य भएको थियो।

यस्तै स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टाको अवधीमा १९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । १५१ जनाको नमुना परीक्षण गर्दा सो संख्यामा संक्रमण देखिएको यो । तिलोत्तमा नगरपालिकामा ११ जना, बुटवल उपमहानगरपालिकामा ५ जना, सैनामैना नगरपालिकामा २ जना, सिद्धार्थनगर नगरपालिक र कञ्चन गाउँपालिकामा १/१ जना संक्रमित थपिएका छन् । जिल्लामा हाल कोरोनाका संक्रिय संक्रमितको संख्या ५४५ रहेको छन् भने कूल मृत्यु हुनेको संख्या ४७५ पुगेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुकुम पूर्वमा स्तनपान कक्ष लोप भए ढिँकी,जाँतो, घट्ट र कोल टिप्परको ठक्करबाट अटाेमा सवार बाबू-छोराको मृत्यु, ४ जना घाइते राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देनले गरे पदभार ग्रहण नेपालमा पनि भेटियो कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट ओमिक्रोन बालुवाटारबाट देउवाको सन्देश : पार्टीको आन्तरिक चुनावमा मै बलियो देखिएँ, सभापतिमा उठ्छु प्यानलकै घातको कारण पराजित भए: पाठक एशिया कप क्रिकेटका लागि खेलाडी छनोट प्रदेश २ मा कांग्रेस अधिवेशन केन्द्रीय महाधिवेशनपछि चिसो बढेसँगै जाडो छल्न बेँशी झार्दै भेडीगोठ इन्डोनेसियामा ज्वालामुखी विस्फोटमा परी १४ को मृत्यु, ९ जना बेपत्ता कांग्रेस लुम्बिनी: रुपन्देहीको शून्य सहभागिता ! भारतमा ओमिक्रोनका २१ संक्रमित भेटिए नयाँ भेरियन्टबाट बच्न प्रदेश सरकार सक्रिय गृहमन्त्री खाँणलाई आफ्नै प्रदेशमा ठूलो धक्का अछामका १० वटै पालिकामा माओवादी केन्द्रको संगठन विस्तार सान्जेन जलविद्युत कम्पनीले बोलायो साधारणसभा अछामका कैदीबन्दीहरूका लागि सिपमूलक तालिम बुटवल-नारायणगढ सडकखण्डको म्याद थप गर्न माग एनएआरएनएका महासचिवकाे आग्रह- निर्वाचनको वातावरण तयार हाेस्