April 16, 2021, Friday
२०७८ बैशाख ३, शुक्रबार

लुम्बिनी प्रदेश सरकारले थप्यो ६ दिन सार्वजनिक विदा

19.1K

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सरकारले संघीय सरकारले दिएको बिदा बाहेक थप ६ दिन सार्वजनिक बिदा दिने निर्णय गरेको छ ।
प्रदेशमा रहेको समुदायले मनाउने पर्वहरूको महत्वलाई ध्यानमा राखेर थप ६ दिन बिदा दिने निर्णय भएको प्रदेश सरकारका प्रवक्ता बैजनाथ चौधरीले जानकारी दिए ।

लुम्बिनी प्रदेश सरकारले माघी पर्वमा माघ २ गते, मुस्लीम समुदायको (तिथिअनुसार) बकर ईद, कृष्णजन्माष्टमी भदौ १२ गते, प्रदेश स्थापना दिवस फागुन ३ गते, बिदा दिने निर्णय गरेको छ । त्यसैगरी रोल्पा–रुकुममा भूम्या पूजाका अवसरमा , (तराईका छ जिल्लामा बड्का अत्तवारी का अवसरमा, मुस्लिम समुदायको रमजानमा र पाल्पामा भगवती जात्रा अवसरमा बिदा दिने निर्णय गर्नुका साथै स्थानीय तहको आवश्यकतालाई हेरेर स्थानीय तहमा दिन पाउने)दिन विदा दिने निर्णय गरेको प्रवक्ता चौधरीले जानकारी दिए ।

पछिल्लो अपडेट