२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय प्रतियोगिता ‘टिन लिडर सिजन-२ ’ हुने भएको छ । पहिलो संस्करणको सफलतापछि निरन्तरता दिँदै दोस्रो संस्करण गर्न लागिएको बारे आयोजक इन्टेलेक्ट इन्ष्टिच्यूशनले पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराएको छ । संस्थाले मंगलबार तिलोत्तमा स्थित होटल टूलिपमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै प्रतियोगिता बारे जानकारी गराएको हो।

Advertisement

सो अवसरमा बोल्दै संस्थाका अध्यक्ष दिपक रोकाले किशोर-किशोरीहरुलाई नेतृत्वको लागि क्षमता विकास र प्रवद्र्धनका लागि गरिएको पहिलो संस्करणको सफलता र प्रभावकारिता पछि दोस्रो संस्करण गर्न लागिएको बताए । संस्थाका प्रवन्ध निर्देशक तथा कार्यक्रमका संयोजक सह.प्रा. मदन प्रसाद पन्थीले प्रतियोगितामा सहभागि हुन १६ देखि १९ वर्ष उमेर समूहको लुम्बिनी प्रदेशको वासिन्दा वा प्रदेशको कुनै शैक्षिक संस्थामा अध्ययरत हुनुपर्ने जानकारी दिए ।

कार्यक्रमको अडिशन चैत्र ७ गते हुने तथा अडिसनबाट छानिएका १५ जना प्रतिष्पर्धीलाई सातदिने निःशुल्क तालिम दिई तालिम पश्चात् २१गते ४ बजे होटल टुलिप, ड्राइभरटोल, तिलोत्तमा रुपन्देहीमा प्रतिस्पर्धाको फाइनल कार्यक्रम हुने उनले जनाए । प्रतियोगिताको विजेताले उपािधसँगै नगद रु ५१ हजार मेडल र प्रमाणपत्र गर्ने प्रतियोगिताका संयोजक राज के.सी.ले जानकारी गराए । प्रतियोगिताको उपाधि विजेताले आगामी वर्ष २०७८ भरी आधा दर्जन सामाजिक कार्यगरी त्यसको प्रतिवेदन बुझाउनुपर्ने शर्त समेत रहेको छ । प्रतियोगिताको फिनालेमा चर्चित सञ्चारकर्मी दिनेश डि.सी. प्रमुख निर्णायकमा रहेनछन् ।

कार्यक्रमका लागि मुख्य प्रायोजकका रुपमा भाइ कन्सल्टेन्सी एब्रोड बुटवल रहेको छ भने सह प्रायोजकका रुपमा युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साइन्सेज भैरहवा रहेको छ । यसैगरी बैंकिङ पार्टनर सिभलि बैंक लिमिटेड, इन्सुरेन्स पार्टनर जनरल इन्सुरेन्स कम्पनि लिमिटेड, हस्पिटालिटि पार्टनर होटल टुलिप तिलोत्तमा र होटल दा फ्लामिङ बुटवल रहेको छ । विजनेस पार्टनरका रुपमा हाइलाइफ फुड प्रोडक्ट रुपन्देही, विपिएस पेट्रोलियम प्रा.लि., सिटि मनि एक्सप्रेस, मुक्तिनाथ विकास बैंक, निम्बल एजुकेशन बुटवल, प्रधान ट्रेडलिंक जानकिनगर, लुम्बिनी एग्रो प्रा.लि, हुन्डाइ, सुजुकी र इन्डोफार्म ट्रयाक्टर बुटवल रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवलपरासीमा एक वर्षमा १८७ वटा सवारी दुर्घटना : ३४ जनाको मृत्यु, २७८घाइते प्लास्टिक झोला प्रतिबन्ध : कार्यान्वयनमा चूनौतीपूर्ण पूर्व-पश्चिम राजमार्गमा बसको ठक्करबाट अटो रिक्सामा सवार ३ जनाको मृत्यु, एक घाइते मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर