२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । राष्ट्रिय स्तरमा ख्याति प्राप्त स्थानीय गायक हेमन्त शर्माको आउने शुक्रबार भैरहवाको गोदावरी प्लाजामा “हेमन्त साँझ” हुने भएको छ । बुधबार पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरि कार्यक्रमबारे जानकारी गराईएको छ । कोभिडको कारण शिथिल परेको बजारलाई चलायमान बनाउन आवश्यक रहेको बताउदै बजार चलायमान बनाउन कार्यक्रमको आयोजना गरिएको आयोजकले बताएका छन् ।

अहिले परिवारको साथ पारिवारिक वातावरणमा “गुड फ्राईडे” मनाउने गरि कार्यक्रमबो आयोजना गरिएको छ । फागुन २८ गते शुक्रबार कार्यक्रम हुने आयोजक हरि प्रसाद आचार्यले बताए । सांझ ५ बजेदेखि सुरु हुने कार्यक्रममा सहभागि हुन प्रवेश शुल्क वापत १ हजार ५ सय रुपैया र एकजोडी अथवा दुई जनालाई २ हजार ५ सय रुपैया लाग्ने आचार्यले जानकारी दिए । सांगितिक कार्यक्रममा सहभागि हुने दर्शकलाई खानाको समेत व्यवस्था गरिएको उनले बताए । कार्यक्रममा करिब १ सय ५० जोडीलाई सहभागिता गराउने लक्ष्य रहेको गोदावरी प्लाजाले जनाएको छ ।

करिब ८ बर्षको खाडी मुलुकको बसाई पछि स्वदेशमै केही गर्नु पर्छ भन्ने उद्देश्यले स्थानिय अभिजित भुषाल र अभिषेक भुषालले गोदावारी प्लाजा सञ्चालनमा ल्याएका छन् । १ करोड २७ लाख लगानीमा ५ कठ्ठा ५ धुर क्षेत्रफलमा सञ्चालित उक्त होटलमा ६ जनाले रोजगारी पाएका छन् । प्लाजाले आगामी दिनमा बस्ने सुविधासहित ६–७ वटा कोठाहरुका साथै कटेज पनि निर्माण गर्ने लक्ष्य राखेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा