२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

जेठ ६,
ग्लोबल आवाज
भैरहवा । विगत ३ वर्षदेखि भैरहवामा सञ्चालित मन्टेश्वरी संस्था यूरो किड्सले उत्कृष्ट अवार्ड प्राप्त गरेको छ । यूरो किड्स हालै एन एक्सिलेन्स अवार्ड फर द बेस्ट इमर्जिङ सेन्टर अफ दि इअर–२०१९ बाट अवार्डेड भएको हो । अन्तराष्ट्रिय फ्रेन्चाइज यूरो किड्स मूल्यांकनमा उत्कृष्ट हुँदै केन्द्रले सो अवार्ड प्राप्त गरेको हो ।


अवार्ड प्राप्त गरेपछि संस्थकी प्रिन्सिपल प्रतिष्ठा चालिसे मल्लले स्थापनाको छोटो समयमा उत्कृष्ट र महत्वपूर्ण उपाधि हासिल प्राप्त गरेकोमा हर्षका साथै सो अवार्ड प्राप्त गर्ने गुणस्तर कायम गर्न योगदान पु¥याउने सबै शिक्षक तथा कर्मचारीहरुलाई धन्यवाद सहित आभार प्रकट गरेकी छन् ।

‘ यो अवार्डका लागि आवश्यक गुणस्तर तथा आधार पूरा गर्न निरन्तर तल्लिन भई आफ्नो दायित्व र जिम्मेवारी पूरा गर्ने सबै सहकर्मीहरु प्रति धन्यवाद सहित हार्दिक आभार प्रकट गर्दछु । साथै हाम्रा विद्यार्थी,अभिभावक लगाएत भैरहवावासी सबै शिक्षाप्रेमीहरुलाई पनि धेरै–धेरै धन्यवाद । ‘ उनले भनिन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जंगली जनावरको आक्रमणबाट दुई जनाको मृत्यु कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो