१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

जेठ ६,
ग्लोबल आवाज
भैरहवा । विगत ३ वर्षदेखि भैरहवामा सञ्चालित मन्टेश्वरी संस्था यूरो किड्सले उत्कृष्ट अवार्ड प्राप्त गरेको छ । यूरो किड्स हालै एन एक्सिलेन्स अवार्ड फर द बेस्ट इमर्जिङ सेन्टर अफ दि इअर–२०१९ बाट अवार्डेड भएको हो । अन्तराष्ट्रिय फ्रेन्चाइज यूरो किड्स मूल्यांकनमा उत्कृष्ट हुँदै केन्द्रले सो अवार्ड प्राप्त गरेको हो ।


अवार्ड प्राप्त गरेपछि संस्थकी प्रिन्सिपल प्रतिष्ठा चालिसे मल्लले स्थापनाको छोटो समयमा उत्कृष्ट र महत्वपूर्ण उपाधि हासिल प्राप्त गरेकोमा हर्षका साथै सो अवार्ड प्राप्त गर्ने गुणस्तर कायम गर्न योगदान पु¥याउने सबै शिक्षक तथा कर्मचारीहरुलाई धन्यवाद सहित आभार प्रकट गरेकी छन् ।

‘ यो अवार्डका लागि आवश्यक गुणस्तर तथा आधार पूरा गर्न निरन्तर तल्लिन भई आफ्नो दायित्व र जिम्मेवारी पूरा गर्ने सबै सहकर्मीहरु प्रति धन्यवाद सहित हार्दिक आभार प्रकट गर्दछु । साथै हाम्रा विद्यार्थी,अभिभावक लगाएत भैरहवावासी सबै शिक्षाप्रेमीहरुलाई पनि धेरै–धेरै धन्यवाद । ‘ उनले भनिन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवल-पाल्पा सडक दैनिक ९ घण्टा बन्द हुने उपसचिवसहित तीन जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर निजी विद्यालयको सेटिङमा एसईईमा व्यापक चिट चोरी रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा